Nie ste milionári? Nevadí, veľká premena interiéru sa dá dosiahnuť aj za málo peňazí!

26.04.2018
Interiér

Na zmenu interiéru potrebujete buď veľký balík peňazí, alebo dostatok inšpirácie a chuti, že to zvládnete aj sami. Ak práve chystáte zmenu, ale bez veľkých investičných stimulov, poradíme vám veci, ktoré rozhodne vylepšia vaše bývanie.

Zmeny na stenách 

Nie je to len o vymaľovaní. Zmeny sa dajú poňať rôznorodo. Zámenou na stene, alebo napríklad inováciou, oblepením rámov na obrazoch samolepiacou tapetou, ktorá vyzerá na nerozoznanie od kameňa, či dreva. 
Ďalšou možnosťou sú samolepky na stenu. Predstavujú módny hit, sú lacné a efektné. Dajú sa dokonca vyrobiť aj vlastnoručne. 
Aj zámena obrázkov na stene, či len ich premiestnenie je inováciou miestnosti.

Skúste handmade dekorácie

Doma sa dá vyrobiť prakticky čokoľvek. A ešte lepšie je staré veci renovovať. Horšie je, že tento sklon majú skôr muži, ktorí nechávajú staré veci na povale, v garáži, kdekoľvek, ale k ich renovácii sa nedostanú. Skúste túto jar prečesať pivnice a odkladacie priestory, oživiť staré stoličky, police, fotelky, svietniky, lustre a svietidlá. Vdýchnuť im nový život kresbou, maľbou, novou látkou, umeleckým dekorom. 
A ten zvyšok pokojne odneste do zberných surovín. Získate krásne dekoračné predmety aj sa zbavíte zbytočného neporiadku.

Stavte na kvalitu

Znie to ako rada od veci. Keďže všetci vieme, že kvalitnejšie dekorácie majú aj vyššiu cenu. Lenže sú trvácne, majú energiu, dobre vyzerajú. Ak si doprajete kvalitnejšie zariadenie v drahšej cenovej relácii, tak si doplnkov kúpite menej. Tým pádom necháte v interiéri dosť priestoru, ale zároveň budete mať kvalitné veci okolo seba. 
A to vytvára veľmi príjemný pocit domova.

Ako sa takáto premena plánuje sa dočítate na tomto linku

A viac inšpirácií hľadajte aj v našej GALÉRII

 
Autor: lepsiebyvanie.sk/Marcos
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Nie ste milionári? Nevadí, veľká premena interiéru sa dá dosiahnuť aj za málo peňazí!
lepsiebyvanie.sk/Marcos