Parné čističe: Buďte ekologickí

21.08.2014
Interiér

Ručné čistenie a drhnutie špiny je minulosťou. Odložte všetky čistiace prostriedky a vyskúšajte ekologickú a rýchlu cestu.

6fotiek
Parný čistič je vhodným riešením pre alergikov. Autor: Profimedia.sk

Na udržanie čistoty vo vašej domácnosti už nepotrebujete veľké množstvo čistiacich prostriedkov a ani vedro s handrou. Parné čističe prinášajú do našich domácností jednoduché, efektívne a ekologické riešenie.

Foto: Profimedia.sk

Parné čističe fungujú bez použitia chemických prostriedkov. Na čistenie je dostačujúca horúca para, ktorá prúdi pod silným tlakom cez trysky. Stačí priliať vodu, ktorá sa mení na paru a čistenie môže začať. Čističe sa osvedčili pri upratovaní ťažko dostupných miest ako aj na miestach, ktoré sú extrémne znečistené.

Dokáže si poradiť s mastnotou či škvrnami a eliminovať baktérie. Použitie je vhodné takmer na všetky povrchy. Jednoducho a efektne vyčistíte podlahy, obklady, radiátory či žalúzie. Zanesená špina na na umývadle či obklade v kúpeľni, ale aj mastnota v kuchyni. Toto všetko a oveľa viac parnému čističu nerobí najmenší problém.

 
Autor: ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Parné čističe: Buďte ekologickíParné čističe: Buďte ekologickíParné čističe: Buďte ekologickíParné čističe: Buďte ekologickí
 
6fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Parné čističe: Buďte ekologickí
ipeknebyvanie.sk