Vstávanie s úsmevom: ako si k nemu dopomôcť?

07.03.2018
Interiér

Vytvorte si izbu, ktorá je ideálna pre spanie. Malo by to byť miesto kde sa cítite pohodlne, izba by mala mať optimálnu teplotu, mala by byť v nej tma a ticho. Vaše matrace a vankúše môžu taktiež prispieť k lepšiemu spánku. Vzhľadom k tomu, že vlastnosti dobrého lôžka sú subjektívne, vyberte si to najpohodlnejšie pre vás. Ak zdieľate lôžko, uistite sa, že je tam dosť miesta pre oboch.

11fotiek
Autor: PR článok

Aké parametre má spĺňať posteľ? Kvalitné lôžko musí byť  anatomickou oporou tela, malo by sa dať ľahko vetrať a udržiavať. Jednotný recept neexistuje. Záleží na hmotnosti, zvyklostiach a zdravotnom stave človeka, ktorý na nej spí. Nemala by byť príliš  mäkká, ani príliš tvrdá.  Naše postele s voľne loženými matracmi vám ponúkajú veľký úložný priestor a je ich veľmi ľahké farebne zladiť so zvyškom spálne nakoľko ponúkajú široký výber poťahových látok. 

Ponúkajú aj ľahkú údržbu vďaka umývateľným látkam. Ďalšou výhodou čalúnených postelí je vysoká ložná plocha, je vhodná najmä pre ľudí  ktorý neznášajú prach, prievan alebo baktérie, čím leží človek bližšie k zemi tým viac na neho pôsobia tieto nepríjemné faktory. Ďalšou výhodou vysokej ložnej plochy je aj ľahšie vstávanie.

Nový modelový rad kontinentálnych postelí v našej ponuke poskytuje maximálny komfort a relax. Ranné vstávanie sa zmení na radosť, ktorá sprevádza telo a dušu po celý deň. Postele Box spring sú známe už desiatky rokov predovšetkým z luxusných hotelov. Vaša posteľ bude originálny kus. Individuálne ručné spracovanie a konštrukčná kvalita radí posteľ do kategórie Premium. Vysoké postele Premium majú dômyselný systém odvetrávania a unikátny úložný priestor prístupný od nôh s možnosťou polohovania.

 
Autor: PR článok
Fotogaléria
FocusMedia
Čítajte tiež
 
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Vstávanie s úsmevom: ako si k nemu dopomôcť?
PR článok