Svieži bytík - takto býva kaderníčka v srdci Mníchova

09.06.2018
Interiér

Andrea Kehl, VIP-kaderníčka z Mníchova, nás privítala plná radosti a energie. Už od prahu nás informuje, že minulú noc sa rozhodla preniesť pohovky do inej izby a niekoľko minút pred naším rozhovorom sa rozhodla prezliecť.

8fotiek
Autor: westwing.sk

„Ak mi niečo napadne, nemôžem čakať. Musím to hneď urobiť!" hovorí so smiechom. Andrea sa vrátila do miestnosti oblečená vo farebnej košeli a v trblietavých papučiach. Jej štylizácia je dokonalým úvodom do jej farebného života, domova a práce.

Andrea sa môže pochváliť originálnym zmyslom pre štýl. Jej záujem o farby a prírodu vyústil do oslnivého aranžovania bytu v jednej z najkrajších a najprestížnejších mníchovských štvrtí - Bogenhausen.

Andrea je slobodná duša, ale rada si nechá poradiť od profesionálov. Preto sa pred niekoľkými rokmi obrátila na renomovanú nemeckú dizajnérku Jasemin Loher, ktorá premenila klasický mníchovský interiér na ženský a impozantný priestor.

„Toto bývanie je môj svet. Stále som snívala o tom, že budem žiť na mieste, ktoré bude odzrkadľovať moju osobnosť a lásku k prírode,"hovorí Andrea. Jej inšpirácia svetom fauny a flóry má pôvod v detstve, ktoré naša hostiteľka prežila v malom dome na predmestí Mníchova. Andrea preniesla nádych boho do svojho aktuálneho bývania a nešetrila pri tom farbami, nádhernými materiálmi a vzormi inšpirovanými prírodou.

Pokračovanie rozhovoru nájdete tu.

 
Autor: lepšie bývanie/Westwing
Fotogaléria
Svieži bytík - takto býva kaderníčka v srdci MníchovaSvieži bytík - takto býva kaderníčka v srdci MníchovaSvieži bytík - takto býva kaderníčka v srdci MníchovaSvieži bytík - takto býva kaderníčka v srdci Mníchova
 
8fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Svieži bytík - takto býva kaderníčka v srdci Mníchova
lepšie bývanie/Westwing