Trend toaletných stolíkov je späť

01.02.2017
Interiér

Toaletné stolíky, inak známe ako toaletky, slúžia ľudstvu, a hlavne ženám, jeho krajšej a nežnejšej polovičke už po mnohé stáročia. Prišlo však obdobie, kedy tento krásny a očarujúci nábytok vymizol z našich bytov, domov, spální. Ženy sa nemali sústreďovať na skrášľovanie a starostlivosť o seba, ale o to, aby bol splnený pracovný plán na 100 percent. No táto epocha je už našťastie za nami a môžeme s pokojným svedomím prehlásiť, že trend toaletných stolíkov je späť!

13fotiek
Autor: PR článok

Toaletný stolík Marie Thérése v štýle vintage,  je praktickým stolíkom, ktorý sa hneď po uvedení na trh stal veľkým hitom a získal si srdcia hojného počtu žien. Tento stolík je v dispozícii aj v  ružovom prevedení, ktorý je vhodný nielen do detskej izby pre mladé princezné, ale aj pre milovníčky extravagantnejšieho štýlu.

Toaletný stolík Elizabeth Charlotte v  provensálskom štýle je vynikajúcim doplnkom domácnosti v prípade, že preferujete jemné a nevtievaravé vyplnenie priestoru práve týmto kusom nábytku. Päť zásuviek sa postará o dostatočný úložný priestor pre Vaše dámske potreby.

Toaletný stolík Marie Antoinette, taktiež štýle vintage, spĺňa tie najvyššie očakávania a vďaka svojej honosnosti, trom zrkadlám a výraznej kvetinovej výzdobe sa stane skôr stredobodom miestnosti ako jej doplnkom. Pre milovníčky provensálskeho štýlu, či menej výrazných motívov, sa v rovnakej cenovej skupine nachádza aj stolík Agnés Sorel.


 

 
Autor: PR článok
Fotogaléria
FocusMedia
Čítajte tiež
 
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Trend toaletných stolíkov je späť
PR článok