Ako si urobiť nové steny rýchlo a prakticky

27.06.2013
Interiér

Ste unavení z klasických interiérov a maľovania stien, ktoré si zachovajú svoju krásnu farbu maximálne rok? Vyskúšajte ClicWall, jedinečný systém obkladania stien od spoločnosti Unilin.

7fotiek
Ak patríte medzi pohodlných, ktorí sa svojou stenou nechcú zaoberať týždeň, stavte na systém obkladania stien ClicWall. Autor: www.clicwall.sk

Dekorovať priestor tak môžete vďaka jednoduchému systému, ktorý sa odteraz môže stať riešením všetkých vašich renovácií. Sadrokartón a všetok prach, ktorý s  nim priamo súvisí sa stane minulosťou. Všetko čo potrebujete je železná alebo drevená konštrukcia a pár zaklikávacích dosiek.

Po jednoduchej montáži základnej opory nasleduje ešte jednoduchšie ukladanie panelov. Takto vzniknú steny bez spojov, ktoré si zachovajú svoju farbu desať rokov, dajú sa umyť a  navyše sú odolné proti poškrabaniu. Ak by sa vás váš obklad už omrzel, je možné ho premaľovať farbou alebo prelepiť tapetou. Možnosti využitia sú naozaj pestré. Hlavnou výhodou však je ich praktickosť a  moderné riešenie každého priestoru.
Cena: 1m2 /24 € s DPH

Viac informácií získate na www.clicwall.sk

 
Autor: PEKNÉ BÝVANIE
Fotogaléria
Ako si urobiť nové steny rýchlo a praktickyAko si urobiť nové steny rýchlo a praktickyAko si urobiť nové steny rýchlo a praktickyAko si urobiť nové steny rýchlo a prakticky
 
7fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Ako si urobiť nové steny rýchlo a prakticky
PEKNÉ BÝVANIE