Nebojte sa sivej v interiéri!

16.10.2013
Interiér

Ak máte šedú v škatuľke nudná, mali by ste to prehodnotiť. Tento odtieň vás v rôznych povrchových úpravách prekvapí svojou živosťou.

4fotky
Šedá je v interiéri trendom. Autor: Archív, J.A.P. Slovakia

Jednoduchosť a formálnosť šedej pôsobí dojmom absolútnej neúčasti a istej ležérnosti daného kusu nábytku voči vášmu interiéru.

Práve nenápadnosť tohto odtieňa však umožňuje divákovi ničím nerušený pohľad na jednotlivé tvary a línie nábytku, ktorým dá práve šedá vyniknúť.

Jednou z možností šedej v interiéri je hliník. A to nielen na funkčných predmetoch domácností či dielne, ale pokojne posuňte úroveň hliníka vyššie. Napríklad do podoby povrchovej úpravy nábytkových dvierok. Výnimočné a so správnymi farbami a doplnkami sviežo elegantné. Strohé, ale podmanivé.


Šedá vyzerá v interiéri elegantne.
Foto: Archív, Trachea

Ak milujete kovy, neváhajte a oblečte do šeda aj svoje dvere alebo aspoň zárubne. Tie budú v kombinácii s drevenými dvermi neprehliadnuteľné a jedinečné.

A ako s doplnkovými prvkami? So šedou sa kamaráti sklo, či už číre, zafarbené alebo s motívom. Použiť sa táto kombinácia môže nielen v kuchyni, sklo sa dnes umiestňuje aj do kúpeľní miesto klasického obkladu.

 
Autor: ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Nebojte sa sivej v interiéri!Nebojte sa sivej v interiéri!Nebojte sa sivej v interiéri!
 
4fotky


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
9fotiek

PRED a PO: Rekonštrukciou sa 2-izbák zmenil na nepoznanie

24.02.2016
10fotiek

Môj nový byt: Ako sa vám páči Jolanino zrekonštruované hniezdočko?

10.02.2016
9fotiek

1-izbový byt v hlavnom meste si manželia upravili podľa svojich predstáv

28.01.2016