Pokreslený interiér: Svieži, trendy, iný

25.10.2013
Interiér

Interiér nemusí byť len o farbách, ale aj o vzoroch, motívoch a štruktúrach.

7fotiek
Dajte svojmu bývaniu nový rozmer netradičnou koncepciou interiéru. Autor: Roadshow

Dnes už nebýva zvykom, že móda diktuje nám, trendy si tvoríme sami. Ľudia postupne odhadzujú zábrany a dovoľujú si nosiť to, čo sa im páči, bez ohľadu na názory zvonku. V otázke bývania sme však mnohí ešte opatrní a nevšedné koncepcie bývania radi obdivujeme, no nie vždy sa do nich pustíme.

Odlíšiť sa od väčšiny a zrealizovať svoju niekedy nie úplne bežnú predstavu sa však môže vyplatiť. Na jednej strane to bude vlastná spokojnosť s priestorom, ktorí obývame a na druhej strane aj obdiv okolia.


Pokreslite si interiér, je to veselé a hravé.
Foto: Trachea

Motívy dodajú interiérom popri citlivo zvolených farbách nový rozmer. A nie sú to už zďaleka iba tapety, vzory, motívy a dokonca fotografie môžete preniesť priamo na steny alebo nábytok.

Čoraz populárnejšie sa stáva dizajnové sklo, ktoré si robí miesto najmä v kuchyniach v podobe zásteny. Tam sa môžete doslova vyblázniť! Čo by ste povedali na to, keby ste za zástenou mali ozdobným písmom napísaný starý rodinný recept? Alebo rodinnú fotografiu?

Z kuchýň sa sklo dostáva aj do kúpeľní, kde nahrádza klasický obklad. Je to niečo nové, svieže a trendy, tak prečo to neskúsiť?

Inšpirácie nájdete v galérii.

 
Autor: ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Pokreslený interiér: Svieži, trendy, inýPokreslený interiér: Svieži, trendy, inýPokreslený interiér: Svieži, trendy, inýPokreslený interiér: Svieži, trendy, iný
 
7fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Pokreslený interiér: Svieži, trendy, iný
ipeknebyvanie.sk