Tipy, ako netradične oživiť interiér kvetinovým dekorom

19.07.2013
Interiér

Kvetinový dekor oživí interiér a dodá mu sviežu atmosféru.

5fotiek
Ladenie interiéru nie je žiadna veda, hoci sa tak na prvý pohľad môže mnohým zdať. Autor: Trachea

Ladenie interiéru nie je žiadna veda, hoci sa tak na prvý pohľad môže mnohým zdať. Stačí sa držať jednoduchého pravidla, vybrať si dve základné a jednu doplnkovú farbu, prípadne obľúbený dekor a štýl, ktorý je vám najbližší.

Čierno-biela klasika

Čierna a biela sú dlhé roky obľúbenými farbami pri zariaďovaní interiérov. Vyzerajú elegantne a decentne, rovnako ako môžu byť aj uletené. Všetko závisí od doplnkov, ktoré si vyberiete. Ak máte odvahu siahnuť po skutočne netradičnom riešení, skúste kvetinový alebo geometrický motív, napríklad v skle.

Dekor môžete použiť na rôznych miestach, napríklad vo forme posuvných dverí alebo ako štýlový obklad v kuchyni či kúpeľni.

Vyfarbite si svet

Na trhu sú popri klasických prevedeniach nábytku aj tie nápadnejšie, s výraznými farbami. Nič nepokazíte žltou alebo modrou kuchyňou a ak ju doplníte zaujímavým motívom, výsledok bude ozaj jedinečný.

Pozrite si v našej galérii zopár tipov.

 
Autor: pluska.sk
Fotogaléria
Tipy, ako netradične oživiť interiér kvetinovým dekoromTipy, ako netradične oživiť interiér kvetinovým dekoromTipy, ako netradične oživiť interiér kvetinovým dekoromTipy, ako netradične oživiť interiér kvetinovým dekorom
 
5fotiek


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
5fotiek

Mozaikové poháre: Využite ich ako svietnik či vázu

23.10.2016
4fotky

Podložky pod riad: Kreatívne zrecyklujte korkové štuple!

21.10.2016
3fotky

Dekor DIY Tip: Látková tácka plná kvetov

19.10.2016