Úchvatná chata vo francúzskych Alpách je stvorená pre pokojný život

12.01.2017
Interiér

Luxusná chata v Chamonix vo francúzskych Alpách má 3 spálne, 2 kúpeľne, priestrannú kuchyňu, jedáleň a obývačku, no hlavne má atmosféru na nezaplatenie.

7fotiek
Majitelia sa do chaty v Alpách zamilovali na prvý pohľad a to tak intenzívne, že sa sem natrvalo presťahovali z Londýna, aby tu žili život bez stresu Autor: Ideal home

Majitelia si zamilovali otvorený obývací priestor s vysokými stropmi a krásnym výhľadom do alpského lesa, ktorý je z tohto domu vidieť tak dokonale, akoby vám visel na stene maľovaný na plátne.

Pozrite si aj úchvatnú rekonštrukciu starej stodoly, spadnete na zadok!

Kachle na drevo sú skvelým ústredným bodom v obývacej izbe, ktorý vyžaruje teplo a vytvára náboj domova. Ovčie koberčeky a pohodlné vankúše zvyšujú celkový faktor útulnosti. Pridaním farebných zrkadiel a mantinelov majitelia vytvorili zábavný a hravý priestor pre deti.

Zasadnutie k jedálenskému stolu vo večerných hodinách je dôležitou súčasťou rodinného života majiteľov. Tí sa z Londýna presťahovali do Álp, kde sa rozhodli žiť život bez stresu. Momentálne sú obklopení prírodou ako vonku, tak i vnútri v podobe prírodných materiálov. Steny tohto horského domova krášlia obrázky a nazhromaždené „poklady“.

V hlavnej spálni je nálada ako z romantického filmu, čo vytvára priestor na pokoj, relax a rozjímanie. 

 
Autor: Kristína Falťanová/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Úchvatná chata vo francúzskych Alpách je stvorená pre pokojný životÚchvatná chata vo francúzskych Alpách je stvorená pre pokojný životÚchvatná chata vo francúzskych Alpách je stvorená pre pokojný životÚchvatná chata vo francúzskych Alpách je stvorená pre pokojný život
 
7fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Úchvatná chata vo francúzskych Alpách je stvorená pre pokojný život
Kristína Falťanová/ipeknebyvanie.sk