Uložte to nad toaletu - využite všetok priestor!

10.06.2018
Interiér

Máte pocit, že do bytu sa už nezmestíte ani vy? Množstvo vecí, ktoré používame je prekvapujúce, keď nevieme, kam s nimi. A vymyslieť efektívne ukladanie vecí na toalete je ťažký oriešok, keďže zvyčajne ide o malú miestnosť.

8fotiek
Autor: riseandrenovate.com

Čo s tým?

Účel toalety je jasný, ale jej využitie môžete rozšíriť o ďalšiu funkciu - skladovanie. Okrem toaletného papiera, ktorý potrebujete v nej môžete ukladať rôzne čistiace prostriedky, pomôcky na upratovanie. Ak sa zvyknete „trochu" zdržať tak aj časopisy alebo dobrú knihu. Kam s tým všetkým? Keď sa dobre poobzeráte, nájdete miesto.

Skrinky a regály

Požiadavku plnohodnotného ukladania vecí na toalete si uvedomujú výrobcovia, ktorí ponúkajú praktické WC zostavy. Ich hĺbka je prispôsobená toaletnej mise, aby neprekážala pri jej používaní. Zostavy majú rôznu podobu, niektoré tvoria uzatvorené skrinky, iné sú výlučne regálové. Sú vyrobené z dreva alebo kovu, čo sú materiály ladiace s moderným, klasickým i priemyselným štýlom.

Polica nad toaletou

Nevyužitý priestor nájdete priamo na stene nad WC. Zaveste na ňu jednoduché police, ktoré sú nenáročné na miesto a inštaláciu. Vyplníte nimi priestor nad misou, hluchý roh aj miesto tesne pod stropom. Predmety môžete na police uložiť v košíkoch, ktoré vyzerajú dekoratívne. Predmety nebudú priamo na očiach, rýchlejšie sa v nich zorientujete, ľahšie v nich udržíte poriadok a aj sa s nimi lepšie manipuluje.

Viac nápadov hľadajte tu

 
Autor: lepsiebyvanie.sk/Radomír
Fotogaléria
Uložte to nad toaletu - využite všetok priestor!Uložte to nad toaletu - využite všetok priestor!Uložte to nad toaletu - využite všetok priestor!Uložte to nad toaletu - využite všetok priestor!
 
8fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Uložte to nad toaletu - využite všetok priestor!
lepsiebyvanie.sk/Radomír