Štýlová kuchyňa z tmavého dreva

26.02.2013
Interiér

Zrekonštruovaná a dobre vybavená kuchyňa, ktorá je dizajnovým splnením vášho sna, doslova žiada, aby sa v nej varilo. Prečo sa teda nemotivovať?

5fotiek
Aby ste sa v kuchyni cítili príjemne, musí byť nielen praktická, musí sa vám aj páčiť. Autor: Housebeautiful.com

O kuchyni sa vraví, že je srdcom každej domácnosti. A to by malo biť v súlade s vaším vkusom a potrebami. Mnoho žien láka tmavé prevedenie kuchynskej linky, no nemajú odvahu sa do nej pustiť. Obávajú sa, že v konečnom dôsledku svoju voľbu oľutujú. Ak k nej však s citom doladíte doplnky, určite nemáte čo ľutovať.

Tmavá s mierou

Estetické hľadisko je veľmi dôležité a vzhľad kuchyne je tým prvým, čo si pri vstupe do miestnosti všimnete. Aby ste sa v nej cítili príjemne, musí byť nielen praktická, musí sa vám aj páčiť.


Oživte tmavú kuchyňu zeleňou.
Foto: Housebeautiful.com

Ak máte vzťah k tmavým odtieňom, nemáte nimi čo pokaziť ani v kuchyni. Samozrejme, aby miestnosť nepôsobila pochmúrne, ideálne je doplniť ju svetlou podlahou a svetlými doplnkami.

Príjemným oživením a osviežením tmavej kuchynskej linky je aj zeleň. Ak ste milovníčkou varenia, určite sa vám bude hodiť polička s bylinkami. Ak je pre vás kuchyňa skôr okrasnou záležitosťou ako priestorom pre čarovanie s vareškou, určite nezabudnite na izbové rastliny, ktoré kuchyňu zútulnia.

 
Autor: Veronika ROSPUTINSKÁ
Fotogaléria
Štýlová kuchyňa z tmavého drevaŠtýlová kuchyňa z tmavého drevaŠtýlová kuchyňa z tmavého drevaŠtýlová kuchyňa z tmavého dreva
 
5fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Štýlová kuchyňa z tmavého dreva
Veronika ROSPUTINSKÁ