Dizajnérky radia: S čím kombinovať drevo v kúpeľni?

08.05.2018
Poradňa

Šikovné dizajnérky Ivana a Simona z interiérového štúdia Live in sú tu pre vás, milí čitatelia. Dnes odpovedáme na otázku čitateľky Simony.

5fotiek
Ilustračná fotografia Autor: http://www.livein.sk/portfolio/

Napísala nám naša čitateľka Simona, ktorá onedlho plánuje rekonštrukciu svojej kúpeľne. Má dosť studených povrchov a sterility tejto miestnosti, preto sa rozhodla, zakomponovať do nej drevo. Keďže Simona svoju otázku bližšie nešpecifikovala, naše šikovné dizajnérky z interiérového štúdia LIVE IN odpovedajú:

Ide len o to, či ste drevom mysleli drevený obklad na stene alebo drevené skrinky.

V podstate riešenie je opačné. Ak máte drevený obklad, ten sa väčšinou použije len na zvýraznenie určitej časti kúpeľne ako je sprchový kút alebo vaňa. Kombinuje sa s hnedými a krémovými odtieňmi, poprípade bielym obkladom. Nábytok by sme volili tiež neutrálny biely a doplnky ak by ste chceli mať farebné tak do zelena alebo hneda.

Prečítajte si aj, čo Ivana a Simona poradili Jakubovi so zvýšenou podlahovinou

V prípade, že máte drevený nábytok, ako obklad použite jemnejšie farby - cappucino, biela, hnedá v bledších aj tmavších tónoch. Pri nich vie drevo pekne vyniknúť. Určite sa vyhnite žiarivým farbám ako je žltá, oranžová, červená. Doplnky laďte do neutrálnych farieb.

 
Autor: Mária Ambrozová, LIVE IN
Fotogaléria
Dizajnérky radia: S čím kombinovať drevo v kúpeľni?Dizajnérky radia: S čím kombinovať drevo v kúpeľni?Dizajnérky radia: S čím kombinovať drevo v kúpeľni?Dizajnérky radia: S čím kombinovať drevo v kúpeľni?
 
5fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Dizajnérky radia: S čím kombinovať drevo v kúpeľni?
Mária Ambrozová
LIVE IN