Dizajnérky radia: Originálna posteľ pre malého piráta

12.10.2017
Poradňa

Šikovné dizajnérky Ivana a Simona z interiérového štúdia Live in sú tu pre vás, milí čitatelia. Neviete si poradiť pri zariaďovaní nového bývania či rekonštrukcii? Opýtajte sa ich, radi pomôžu! Dnes odpovedáme na otázku čitateľa Antona

5fotiek
Pirátska loď ako posteľ pre vášho drobca? Originálny nápad! Autor: ffcoder.com

Napísal nám náš čitateľ, pán Anton: "Náš drobec bude mať o chvíľku svoju vlastnú detskú izbu. Chceli by sme v nej použiť kopu dreva a hlavne vytvoriť krásnu posteľ, niečo na štýl pirátskej lode alebo hradu. Ako sa k takýmto nápadom stavajú stolári? Chceli by sme totižto niekoho osloviť, no neviem, či by to nebolo len trápenie a navyše príliš drahá záležitosť." A čo Antonovi radia naše dizajnérky zo štúdia LIVE IN?

Dizajnérky radia: Tohtoročné trendy jesennej výzdoby

Dobrý deň, v najlepšom prípade by bolo ak by ste sa zahrali na šikovného otecka a pokúsili sa tvoju víziu zrealizovať sám. Bojím sa, že v prípade použitia stolára na výstavbu lode by to bolo finančne náročné, keďže by sa jednalo o ohýbanie driev do tvaru lode. Alternatívou by bolo vytvoriť 2D verziu. To by sa s tým vyhrali aj stolári. Ako keby siluetu lode.

Hrad by sa dal vystavať aj 3D ale tiež by som to riešila obrysmi. Veľmi dobrý a tvarovateľný materiál je preglejka. S tou však tiež veľmi neradi robia. Najlepším riešením je použiť 3D frézu a zvoliť čo najjednoduchšie tvary. A celé prostredie doladiť doplnkami aby ste vytvorili víziu mora, paliem stromov, skál... Nástenná maľba je veľmi dobrým riešením. Dúfame, že sme vás neodradili a prajeme veľa entuziazmu pri zariaďovaní.

Dizajnérky radia: Oddelenie toalety spojenej s kúpeľňou

Máte aj vy otázku, ktorú chcete položiť našim dizajnérkam? Neviete si pri rekonštrukcii či zariaďovaní vybrať z materiálov, farieb či tvarov? Napíšte im prostredníctvom jednoduchého formulára TU a už nabudúce budeme možno publikovať odpoveď práve na vašu otázku! 

 
Autor: Mária Ambrozová, LIVE IN
Fotogaléria
Dizajnérky radia: Originálna posteľ pre malého pirátaDizajnérky radia: Originálna posteľ pre malého pirátaDizajnérky radia: Originálna posteľ pre malého pirátaDizajnérky radia: Originálna posteľ pre malého piráta
 
5fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Dizajnérky radia: Originálna posteľ pre malého piráta
Mária Ambrozová
LIVE IN