Dizajnérky radia: Rozdelenie garsónky bez stien

13.02.2018
Poradňa

Šikovné dizajnérky Ivana a Simona z interiérového štúdia Live in sú tu pre vás, milí čitatelia. Neviete si poradiť pri zariaďovaní nového bývania či rekonštrukcii? Opýtajte sa ich, radi pomôžu! Dnes odpovedáme na otázku čitateľa Andreja.

5fotiek
Ilustračná fotografia Autor: YouTube

Napísal nám náš čitateľ, pán Andrej: "S priateľkou sme si prenajali priestrannú garzónku a radi by sme jej časti predelili nejako šikovne, bez stavebných zásahov. Videli sme nápady s policami kníh alebo paravánom. Ako by sa to ešte dalo, aby interiér síce zostal ako celok?" A čo mu na to odpovedajú šikovné dizajnérky z interiérového štúdia LIVE IN Ivana a Simona? Toto:

V garzónke je najrozumnejšie využívať tzv. folding furniture, čo znamená skladací nábytok. Je v nej menej miesta a je veľmi dobré využívať priestor efektne. Napr. sedacia súprava= posteľ. Vyklápacia posteľ na stenu. Vo vašom prípade by som predel miestnosťou riešila buď stolom s a policami nad ním alebo knižnicou, ktorá by bola z oboch strán otvorená, aby tade prúdilo svetlo. Poprípade ak by ste zvolili kuchyňu do U-čka s barovým pultom, môže aj ten slúžiť ako predel. Určite by som nevolila variantu posuvnými dverami, ktoré by zabránili prieniku svetla do vzdialenejšej časti. Paraván by vám mohol byť na obtiaž, ak by ste chceli jendorázovo využiť celý potenciál miestnosti a nemali by ste ho kam uschovať.

Dizajnérky radia: Je vintage štýl ešte trendy?

Dizajnérky radia: Keď v interiéri prevláda drevo

Dizajnérky radia: Sú kuchynské lavice ešte trendy?

Máte aj vy otázku, ktorú chcete položiť našim dizajnérkam? Neviete si pri rekonštrukcii či zariaďovaní vybrať z materiálov, farieb či tvarov? Napíšte im prostredníctvom jednoduchého formulára TU a už nabudúce budeme možno publikovať odpoveď práve na vašu otázku! 

 
Autor: Mária Ambrozová, LIVE IN
Fotogaléria
Dizajnérky radia: Rozdelenie garsónky bez stienDizajnérky radia: Rozdelenie garsónky bez stienDizajnérky radia: Rozdelenie garsónky bez stienDizajnérky radia: Rozdelenie garsónky bez stien
 
5fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Dizajnérky radia: Rozdelenie garsónky bez stien
Mária Ambrozová
LIVE IN