Veci, ktoré vám odplašia návštevy: Máte ich doma?

25.07.2018
Poradňa

Máte radi spoločnosť priateľov, vždy aj niečo príjemné pripravíte pod zub, cítite, sa s nimi fajn, ale vaši známi sa s vami radšej stretnú niekde mimo vášho domova. Pýtate sa, kde je problém?

2fotky
Autor: lepsiebyvanie.sk

Domáci miláčikovia

Vy ich milujete, dokonca neváhate s nimi zdieľať miesto v posteli. No pre návštevy môže byť zviera dosť nepríjemný spoločník. Najmä ak im bude napríklad neustále strkať nos do jedla, alebo neustriehnete chlpy a tie sa často naozaj ustriehnuť nedajú. Mačacie alebo psie chĺpky na stole, sedačke, podlahe vedia odradiť nielen alergikov.

Špinavý riad

Nie, že by ste im ponúkli jedlo na špinavom podnose, ale ak je drez v kuchyni miesto, kde to kypí riadom, ktorý by potreboval umyť, nie je to práve najlepšia vizitka hostiteľa. Nikto nechce sterilný poriadok, ale ani sa pozerať na to, že ste jednoducho od rána nestíhali.

Kúpeľňa

Možno ju nenavštívia, ale ak áno, tak toto je miesto, kde sa vytvára skutočný dojem o hostiteľovi. Zašpinená toaleta je niečo, na čo nikto nechce naraziť ani doma, nie ešte na návšteve, špina okolo umývadla, alebo v priestore na mydlo. Čistá kúpeľňa je dôležitejšia ako servírované jedlo na oslave. Na to nezabudnite.

Článok pokračuje na ďalšom linku

 
Autor: lepsiebyvanie.sk/Marcos
Fotogaléria
Veci, ktoré vám odplašia návštevy: Máte ich doma?
 
2fotky
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Veci, ktoré vám odplašia návštevy: Máte ich doma?
lepsiebyvanie.sk/Marcos