Máj je mesiacom pre milovníkov kvetov

Piaty mesiac tohto roka je na výstavy v oblasti bývania a záhrady skúpy. Konať sa bude iba jedna výstava, ktorá súvisí s bývaním a záhradou, Flóra Bratislava.

1fotka
Takto to na výstave vyzeralo pred rokom. Autor: TASR - Štefan Puškáš

V poradí 34. medzinárodná výstava kvetov sa bude konať v bratislavskej Inchebe od druhého do piateho mája. Pre návštevníkov bude otvorená od deviatej do devätnástej hodiny.

Ako informuje internetová stránka výstaviska, pre milovníkov kvetov je pripravený široký sortiment kvetín, okrasných rastlín a drevín, suché a umelé kvetiny, semená, doplnkový materiál a obalová technika.

Okrem toho bude možné vidieť veľkonočný a vianočný dekoračný materiál, keramiku, hnojivá, substráty, prípravky na ošetrovanie rastlín, drobnú mechanizáciu, stroje a zariadenia pre záhradníctvo, interiérové a exteriérové fontány, sadovnícke úpravy, záhradné stavby a nábytok, zavlažovacie systémy, vinárske a vinohradnícke zariadenia.

Návštevníci sa môžu tešiť aj na sprievodné akcie, napríklad súťaž v aranžovaní a viazaní kvetín, aranžérsku show - predvádzanie nových trendov viazania a aranžovania kvetín slovenskými a zahraničnými aranžérmi a odborné prednášky v areáli výstaviska.

 
Autor: pluska.sk
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Máj je mesiacom pre milovníkov kvetov
pluska.sk