Máj je mesiacom pre milovníkov kvetov

Piaty mesiac tohto roka je na výstavy v oblasti bývania a záhrady skúpy. Konať sa bude iba jedna výstava, ktorá súvisí s bývaním a záhradou, Flóra Bratislava.

1fotka
Takto to na výstave vyzeralo pred rokom. Autor: TASR - Štefan Puškáš

V poradí 34. medzinárodná výstava kvetov sa bude konať v bratislavskej Inchebe od druhého do piateho mája. Pre návštevníkov bude otvorená od deviatej do devätnástej hodiny.

Ako informuje internetová stránka výstaviska, pre milovníkov kvetov je pripravený široký sortiment kvetín, okrasných rastlín a drevín, suché a umelé kvetiny, semená, doplnkový materiál a obalová technika.

Okrem toho bude možné vidieť veľkonočný a vianočný dekoračný materiál, keramiku, hnojivá, substráty, prípravky na ošetrovanie rastlín, drobnú mechanizáciu, stroje a zariadenia pre záhradníctvo, interiérové a exteriérové fontány, sadovnícke úpravy, záhradné stavby a nábytok, zavlažovacie systémy, vinárske a vinohradnícke zariadenia.

Návštevníci sa môžu tešiť aj na sprievodné akcie, napríklad súťaž v aranžovaní a viazaní kvetín, aranžérsku show - predvádzanie nových trendov viazania a aranžovania kvetín slovenskými a zahraničnými aranžérmi a odborné prednášky v areáli výstaviska.

 
Autor: pluska.sk


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko - Kuchyne našich čitateľov: Vybrať jedného výhercu bolo naozaj ťažké!

01.12.2016
11fotiek

Októbrová súťaž Vaše Hniezdočko bola plná jesennej inšpirácie!

02.11.2016
12fotiek

Náš septembrový víťaz: Z panelákového balkóna krásna zimná záhrada!

01.10.2016