Uľahčite si domáce práce: Neupratujte, mopujte!

Kto by dnes umýval podlahu s handrou v ruke a štvornožky? Ničil si chrbát neustálym ohýbaním a namáčaním rúk do znečistenej vody? Upratovanie 21. storočia sa deje jedine pomocou mopu. Každé jedno upratovanie sa stane hračkou s nízkou spotrebou vody aj saponátov.

5fotiek
Neupratujte, mopujte! Autor: profimedia.sk

Mopy fungujú jednoducho ako odstredivky, odstraňujú zbytočnú vodu a nepotrebujú pri tom elektrickú energiu. Efektívne pozbierajú špinu aj vlhkosť z podláh a presunú ich do vedra. Použiť sa môžu na suché aj mokré upratovanie.

ROTAČNÝ MOP SPIN AND GO

Vďaka špeciálnej rotačnej technológii odstredivého žmýkania umyje všetky druhy podláh. Pomocou pedála na vedre sa rotačný mechanizmus aktivuje. Malá výška kĺbového mechanizmu umožní dostať sa na nedostupné miesta.
Kaiserhoff, 34,40 eura

LEIFHEIT TWIST

Upratovacia súprava obsahuje mop, vedro s twist mechanizmom na odstredivé žmýkanie a univerzálny návlek. Špeciálny princíp rotačného odstredivého žmýkania zabezpečuje minimálnu vlhkosť mopu, pohyblivý kĺb umožňuje vyumývanie do osmičiek a návlek z mikrovlákna zotrie každú nečistotu.
Leifheit, 40,40 eura

EASY ULTRAMAT SET

Vďaka pedálu sa nenamáhate pri žmýkaní. Mop je vyrobený zo 100-percentných mikrovlákien, má XXL power zónu na hĺbkové čistenie a optimálnu absorpciu vody. Vhodný je pre všetky typy podláh.
Vileda, 34,99 eura

SPIN AND GO MOP

Rotačný mop Spin and Go funguje ako odstredivka, ktorá odstraňuje zbytočnú vodu, ale nepotrebuje pritom elektrickú energiu. Vedro je z kvalitného plastu, 2 ks rotačnej hlavice obsahujú špeciálne mikrovlákna a rukoväť mopu je veľmi flexibilná.
Dováža Modax, 27 eur

 
Autor: PLUS Jeden deň/mst
Fotogaléria
Uľahčite si domáce práce: Neupratujte, mopujte!Uľahčite si domáce práce: Neupratujte, mopujte!Uľahčite si domáce práce: Neupratujte, mopujte!Uľahčite si domáce práce: Neupratujte, mopujte!
 
5fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Uľahčite si domáce práce: Neupratujte, mopujte!
PLUS Jeden deň/mst