Zuzana Haasová nám ukázala rodinné hniezočko

Niekedy stačia šikovné ruky alebo zručný priateľ a bývate nielen útulne, ale aj originálne. Tak ako obľúbená herečka Zuzana Haasová (31), ktorá s priateľom Martinom Kostkom (30) dokončuje dom neďaleko Bratislavy.

8fotiek
Kuchynský pult: Občas slúži aj ako odpočiváreň pre Zuzku a Romanku. Autor: ROBO HOMOLA

„Dom postavil vlastnoručne môj Martin s jeho otcom. Samozrejme, strechu či betónovanie robili odborníci, no elektriku, vodu a okná realizovali oni dvaja,“ prezradila nám hrdá Zuzana. Martin, vyštudovaný záchranár, má vzťah k tejto práci odmalička. „Otec vie okolo stavby všetko, učil som sa od neho. Dom sme postavili za rok,“ priblížil.


Foto: ROBO HOMOLA

Kompromisy

Martinovi sa v interiéri páčia skôr minimalistické prvky. Zuzana sa mu v tomto prispôsobuje, no uletieť dokáže na retroštýle. „Mám rada nové veci, ktoré pôsobia starodávne. Čo sa týka zariaďovania, vždy sa musíme o veciach porozprávať a nájsť kompromis,“ prezradila temperamentná herečka. Detskú izbu zariaďovala so svojou malou prváčkou Romankou.


Foto: ROBO HOMOLA

Zuzka je však hrdá najmä na kúpeľňu, ktorá je vedľa spálne a jej šatníka. „Tak s týmto bol poriadny boj. Mala som o nej svoju predstavu, no Martin s otcom mi tvrdili, že tak sa to nedá urobiť. Stála som teda nad nimi a prihliadala na prácu... Kúpeľňou som nadšená, veľmi sa mi páči!“

 
Autor: PLUS Jeden deň/cab
Fotogaléria
Zuzana Haasová nám ukázala rodinné hniezočkoZuzana Haasová nám ukázala rodinné hniezočkoZuzana Haasová nám ukázala rodinné hniezočkoZuzana Haasová nám ukázala rodinné hniezočko
 
8fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Zuzana Haasová nám ukázala rodinné hniezočko
PLUS Jeden deň/cab