Ako býva Gabriela Drobová? Na upratovanie má pani

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová (38) má byt, o ktorom sníva takmer každá žena. Nechýba v ňom sauna, veľká kuchyňa a šatník, ktorý by jej závidela aj Carrie Bradshawová zo seriálu Sex v meste.

8fotiek
Barový pult využíva Gabika Drobová hlavne vtedy, keď sa u nej doma zíde väčšia partia ľudí. Autor: JÁN ZEMIAR

G abika podľahla čaru bratislavského Starého Mesta, kde bývala aj s exmanželom Jurajom a už vtedy vedela, že sa z tejto časti ani za svet nepresťahuje. Preto aj po rozvode hľadala byt práve v tejto lokalite.

„Keď sme kúpu riešili v roku 2006, ceny boli skutočne vysoké a dobrých nehnuteľností bolo vtedy málo. Ja som však natrafila na tento byt, ktorý má stotridsať štvorcových metrov a bol kompletne prerobený a aj zariadený. Nie všetko je síce podľa mojich predstáv, no býva sa mi tu dobre,“ prezradila Gabika, ktorá sa aj po takmer siedmich rokoch nevie stotožniť s lesklou podlahou, ktorú tam dali predchádzajúci majitelia.

Meniť ju však nemieni. Rovnako je na tom aj s barovým pultom, ktorý je postavený medzi kuchyňou a obývačkou. Gabika ho využíva hlavne počas vianočných párty, kde spoza neho obsluhuje hostí a podáva im chutný punč.


Kuchyňu zariadili predchádzajúci majitelia, no Gabike plne vyhovuje.
Foto: JÁN ZEM IAR

„Keď ku mne príde päťdesiat až šesťdesiat kamarátov, vtedy ho veľmi oceňujem,“ smeje sa výborná hostiteľka a v neposlednom rade aj kuchárka, ktorá sa vie za sporákom perfektne obracať.

No čo sa týka upratovania, naň má blondínka paniu, ktorú má poruke už desať rokov a ktorej plne dôveruje. Dokonca jej služby využíva už aj Gabikin partner Karol, ktorý vlastní veľký rodinný dom a pomoc v domácnosti sa mu ako mužovi vždy zíde.

Miluje oblečenie

Interiér bytu riaditeľka módnej televízie nijako špeciálne nemenila, no zopár zaujímavých kúskov si tam za tie roky podonášala.

„Milujem drevo a teplé farby, čiže tie tu nájdete všade naokolo. Byt nemá vyzerať ako z luxusného katalógu, pretože človek sa má v ňom cítiť príjemne a pohodlne. Na to dbám aj ja,“ hovorí spokojne Gabika Drobová, ktorá denne „pendluje“ medzi svojím bytom a priateľovým rodinným domom, kde to dýcha luxusom a modernosťou.

Gabika je vo svojom príbytku zvlášť hrdá na šatník, ktorý má rozlohu jednej väčšej izby. V ňom má topánky a šaty od svetoznámych módnych návrhárov, ktoré sú jej slabosťou.

 
Autor: ŠARM/MICHALA HUŤKOVÁ CABANOVÁ
Fotogaléria
Ako býva Gabriela Drobová? Na upratovanie má paniAko býva Gabriela Drobová? Na upratovanie má paniAko býva Gabriela Drobová? Na upratovanie má paniAko býva Gabriela Drobová? Na upratovanie má pani
 
8fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Ako býva Gabriela Drobová? Na upratovanie má pani
ŠARM/MICHALA HUŤKOVÁ CABANOVÁ