Beaoncé a Jay-Z si prenajali vilu za štvrť milióna

Slávny manželský párik BEYONCÉ (30) a JAY-Z (42) nevedia, čo s peniazmi. Svoje prvé leto v trojici, aj s dcérkou Blue Ivy, si chcú vychutnať naplno. Preto neváhali a v Los Angeles si na leto prenajali luxusné sídlo, za ktoré zaplatia mesačne takmer štvrť milióna eur!

1fotka
TOTO EXKLUZÍVNE sídlo si známi manželia prenajali za štvrť milióna eur. Autor: profimedia.sk

Po luxusnej štvrti Hamptons sa bude celé leto prechádzať speváčka Beyoncé so svojou polovičkou, rapperom Jay-Z, a s polročnou dcérkou Blue Ivy. Prenajali si tam totiž obrovskú vilu, ktorá má neuveriteľných tridsaťjedentisíc štvorcových metrov. Keďže toto je vôbec prvé leto strávené v trojici, známi speváci si povedali, že ho neprežijú v rušnom New Yorku, ale prenajmú si spomínané sídlo. Majiteľ nehnuteľnosti si môže gratulovať, pretože sa mu dvojica postarala o slušný balík peňazí. Od páru si totiž vypýtal takmer tridsaťtritisíc eur za jediný mesiac! V dome sa nachádza okrem množstva izieb aj horolezecká stena, dva bowlingové pruhy, miniskejtbordový park, sauna, domáce kino, tenisové kurty, kúpele či vlastné nahrávacie štúdio. Nehovoriac o detskej izbe, ktorá sa tiež pýši vysokým štandardom, a o obrovskom detskom kútiku.


BEYONCÉ A JAY-Z chcú pre svoju dcéru stopercentný komfort.
Foto: profimedia.cz

Rozmaznajú si dcéru?

Aj keď Blue Ivy je ešte malé bábätko, už teraz je jasné, že o život v bavlnke bude mať postarané. Ak budú jej rodičia aj naďalej rozhadzovať nekresťanské peniaze, je dosť možné, že z bábätka vyrastie typická rozmaznaná dcérenka. Nebude však jediná. Napríklad s malou Harper Seven, dcérou Victorie a Davida Beckhamovcov, si môžu podať ruky.

 
Autor: PLUS Jeden deň magazín/JANA KADLEČÍKOVÁ
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Beaoncé a Jay-Z si prenajali vilu za štvrť milióna
PLUS Jeden deň magazín/JANA KADLEČÍKOVÁ