Christina Aquilera predáva dom: Gýč za 10 miliónov eur

Je to už pár mesiacov, čo sa CHRISTINA AGUILERA (31) snaží predať svoj dom. Zatiaľ však neúspešne. Rozhodla sa preto pre netradičný krok – zverejnila nové fotky svojich izieb, ktoré by mali prilákať množstvo záujemcov.

13fotiek
Christina Aquilera svoj dom zatiaľ nedokázala predať, rozhodla sa preto, že zverejní nové fotky z interiéru, ktoré možno prilákajú kupca. Autor: profimedia.cz, Sony BMG

Americká speváčka sa pár dní po rozvode s exmanželom Jordanom Bratmanom rozhodla, že dom v Beverly Hills, v ktorom dvojica bývala, predá. Priestranná vila, ktorú speváčka kúpila v roku 2008 od Osbourneovcov, sa tak na americkom realitnom trhu ocitla za cenu 10 miliónov eur. Blondínu možno prekvapilo, že o jej sídlo nebol záujem a nehnuteľnosť sa dodnes nepredala. Preto sa rozhodla pre strategický krok a nafotila nové fotografie z interiéru. Christina si totiž myslí, že práve tie by mohli budúceho kupca navnadiť.


Šatník pripomína skôr nejaký beauty salón zmiešaný s divadelnou kostymérňou.
Foto: profimedia.cz

CHRISTININ ŠTÝL

V dome nájdete šesť izieb a deväť kúpeľní, pričom zariadenie a doplnky miestností pútajú pozornosť hneď na prvý pohľad. Už podľa fotografií vidieť, že zariadenie izieb je mix gotického štýlu so súčasným trendom. Pre tých, ktorí uprednostňujú jednoduchosť, sa interiér môže na prvý pohľad zdať prepchatý a gýčový. Miestami sa zdá, že sa speváčka inšpirovala kulisami z jej klipov, ktoré pripomínajú pestrý kabaret.

Červené lustre, zebrie motívy, koberce s divokými vzormi, rôzne nápadité a výrazné doplnky len podčiarkujú osobitý štýl majiteľky. Čo sa týka izieb, nechýbajú tu domáce kino, telocvičňa, nahrávacie štúdio, rozľahlý šatník aj izba plná hracích automatov. Hneď za domom sa nachádza rozľahlá záhrada s terasou, na ktorej sa dá luxusne leňošiť. Osviežiť sa môžete v bazéne s vlastnou šmýkačkou.

 
Autor: PLUS Jeden deň magazín/kov
Fotogaléria


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
5fotiek

Mozaikové poháre: Využite ich ako svietnik či vázu

23.10.2016
4fotky

Podložky pod riad: Kreatívne zrecyklujte korkové štuple!

21.10.2016
3fotky

Dekor DIY Tip: Látková tácka plná kvetov

19.10.2016