Dom Larryho Hagmana je na predaj: Luxus za päť miliónov eur

Larry Hagman prežil posledné roky v dome severne od Los Angeles. Luxusný dom na obrovskom pozemku je už nejaký čas na predaj. Jeho cenu však museli znížiť.

9fotiek
Z domu, v ktorom býval Larry Hagman, je nádherný výhľad. Autor: Profimedia.sk, SITA

Larry Hagman žil na svojom prepychovom ranči neďaleko Los Angeles. Ranč sa rozkladá na pozemku viac ako 17 hektárov. Je z neho úžasný výhľad na údolie a okolité kopce.

Hagmanova manželka, s ktorou tam herec žil, pomenovala pozemok Heaven. Hlavný dom má sedem spální a desať kúpeľní. Do domu sa celý deň dostáva svetlo cez okná, ktoré siahajú od zeme až po strop.

Súčasťou domu je aj krytý bazén, sauna, vonkajší bazén a spa. Na pozemku sa dá pristáť dokonca aj vrtuľníkom. Čerešničkou na torte je sad s avokádovými stromami.

Cenu museli znížiť

Hagmanovej manželke diagnostikovali v roku 2008 Alzheimerovu chorobu. O dva roky neskôr už potrebovala opatrovateľku na celý deň. V tom čase sa Hagman rozhodol, že dom predá.

Najskôr si zaň vypýtal takmer 8,5 milióna dolárov (asi 6,5 milióna eur), no nik ho nekúpil. Po jeho smrti sa cena opäť znížila na 6,495 milióna dolárov (asi 5 miliónov eur).

 
Autor: Pluska.sk/zm
Fotogaléria
Dom Larryho Hagmana je na predaj: Luxus za päť miliónov eurDom Larryho Hagmana je na predaj: Luxus za päť miliónov eurDom Larryho Hagmana je na predaj: Luxus za päť miliónov eurDom Larryho Hagmana je na predaj: Luxus za päť miliónov eur
 
9fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Dom Larryho Hagmana je na predaj: Luxus za päť miliónov eur
Pluska.sk/zm