Kráľovstvo Bena Stillera je na predaj!

Chcete žiť v takom luxuse ako známy komik Ben Stiller (46)? Tak máte obrovskú príležitosť. Hollywoodsky herec práve teraz predáva svoj rozprávkový apartmán na Manhattane.

7fotiek
ZNÁMY KOMIK sa rozhodol predať svoj luxusný mezonetový byt. Byt sa môže pochváliť piatimi luxusnými spálňami. Autor: Profimedia.cz

Známy zabávač Ben Stiller si so svojou rodinou žil v naozajstnom luxuse. Aj napriek tomu sa rozhodol vzdať sa po štyroch rokoch svojho honosného bytu a opúšťa tak najlukratívnejšiu časť New Yorku s krásnym výhľadom na rieku Hudson. Ak máte záujem o Stillerovo kráľovstvo, predajná cena je „len“ 7,8 milióna eur. Kupec pritom ušetrí nejaký ten peniaz, pretože samotný Stiller kúpil apartmán o 320-tisíc eur drahšie.


Foto: profimedia.sk

V priestrannom byte sa nachádza päť spální, päť kúpeľní, obrovská kuchyňa so špičkovým zariadením. Byt má samostatný vchod pre služobníctvo, taktiež aj osobný výťah a v interiéri sa nachádzajú aj hodvábne koberce a masívne šatne v odtieni čerešne.

 
Autor: PLUS Jeden deň magazín/kat
Fotogaléria
Kráľovstvo Bena Stillera je na predaj!Kráľovstvo Bena Stillera je na predaj!Kráľovstvo Bena Stillera je na predaj!Kráľovstvo Bena Stillera je na predaj!
 
7fotiek


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
4fotky

Podložky pod riad: Kreatívne zrecyklujte korkové štuple!

Včera
3fotky

Dekor DIY Tip: Látková tácka plná kvetov

19.10.2016
8fotiek

Premeňte zvyšky detských voskoviek na umenie: Vyrobte si netradičný obraz

17.10.2016