Kráľovstvo Bena Stillera je na predaj!

Chcete žiť v takom luxuse ako známy komik Ben Stiller (46)? Tak máte obrovskú príležitosť. Hollywoodsky herec práve teraz predáva svoj rozprávkový apartmán na Manhattane.

7fotiek
ZNÁMY KOMIK sa rozhodol predať svoj luxusný mezonetový byt. Byt sa môže pochváliť piatimi luxusnými spálňami. Autor: Profimedia.cz

Známy zabávač Ben Stiller si so svojou rodinou žil v naozajstnom luxuse. Aj napriek tomu sa rozhodol vzdať sa po štyroch rokoch svojho honosného bytu a opúšťa tak najlukratívnejšiu časť New Yorku s krásnym výhľadom na rieku Hudson. Ak máte záujem o Stillerovo kráľovstvo, predajná cena je „len“ 7,8 milióna eur. Kupec pritom ušetrí nejaký ten peniaz, pretože samotný Stiller kúpil apartmán o 320-tisíc eur drahšie.


Foto: profimedia.sk

V priestrannom byte sa nachádza päť spální, päť kúpeľní, obrovská kuchyňa so špičkovým zariadením. Byt má samostatný vchod pre služobníctvo, taktiež aj osobný výťah a v interiéri sa nachádzajú aj hodvábne koberce a masívne šatne v odtieni čerešne.

 
Autor: PLUS Jeden deň magazín/kat
Fotogaléria
Kráľovstvo Bena Stillera je na predaj!Kráľovstvo Bena Stillera je na predaj!Kráľovstvo Bena Stillera je na predaj!Kráľovstvo Bena Stillera je na predaj!
 
7fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Kráľovstvo Bena Stillera je na predaj!
PLUS Jeden deň magazín/kat