Marcellu Molnárovú čaká rekonštrukcia rodinného domu

Speváčka Marcella Molnárová (47) vyrastala celé detstvo v rodinnom dome a to isté dopriala aj svojej dcére Sophii Laure.

7fotiek
Verným spoločníkom Marcely Molnárovej je jej kocúr Marcus Aurelius. Autor: MICHAL ŠEBEŇA

Marcela kúpila rodinný dom v Rovinke pred štyrmi rokmi a najviac ju na nehnuteľnosti zaujalo, že za záhradou má ničím nerušený výhľad na pole. Takisto ju oslovilo aj to, že jednoposchodový dom má tri veľké terasy, kde sa dá popíjať káva s kamarátkami či so známymi.

„Okolie je veľmi príjemné, vyhovujú mi aj milí ľudia a neďaleké jazero, kde sa v lete chodíme kúpať. Čo sa týka športu, blízko máme hrádzu, kde prevetrávame naše bicykle,“ vymenúva vždy dobre naladená speváčka.

Nešťastná stavba

Hoci sa Marcela s dcérou už dokonale zabývali, so stavbou nie je blondína až taká spokojná.

„Po štyroch rokoch sa ukazujú chyby domu, ktoré musím teraz dať odstrániť a opraviť. Rekonštrukciou musia prejsť všetky terasy, musí sa opraviť omietka a takisto sa nevyhneme ani maľovaniu. Môj svokor mal ako architekt podozrenie, že stavba nie je úplne v poriadku, no ja som bola tvrdohlavá a išla som do toho. Dnes to na päťdesiat percent ľutujem,“ sype si speváčka popol na hlavu.

V budúcnosti však uvažuje o kúpe domu v Rakúsku, kde aj tak trávi polovicu svojho času a terajší dom si s dcérou nechajú len ako vidiecke sídlo.

Dominantou Marcelinej veľkej obývačky je klavír, ktorý dýcha históriou. Blondínka ho dostala od istého hudobného redaktora zo Slovenského rozhlasu, ktorý ho mal ešte od svojej prababičky.

Jeho okolie oživujú fotky dcéry a takisto aj rodičov speváčky. Zariadenie domu si Marcela vyhliadla v Rakúsku, Taliansku a obľúbené kúsky má aj z istého bratislavského dizajnérskeho obchodu.

„Mám rada koloniálny štýl,“ upresňuje na záver Marcela Molnárová

 
Autor: Šarm/Michala Huťková Cabanová
Fotogaléria
Marcellu Molnárovú čaká rekonštrukcia rodinného domuMarcellu Molnárovú čaká rekonštrukcia rodinného domuMarcellu Molnárovú čaká rekonštrukcia rodinného domuMarcellu Molnárovú čaká rekonštrukcia rodinného domu
 
7fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Marcellu Molnárovú čaká rekonštrukcia rodinného domu
Šarm/Michala Huťková Cabanová