Na návšteve u Brangeliny

Všetkých fanúšikov hercov ANGELINY JOLIE (36) a BRADA PITTA (47) tieto fotky určite potešia. Vidieť na nich interiér ich domu, ktorý ponúkli na predaj. Takmer za desať miliónov eur môže byť aj váš.

9fotiek
O rozľahlú vilu v Malibu už prejavila záujem aj herečka Reese Witherspoon. Autor: Profimedia.cz, TASR

Hoci je megasídlo hereckej dvojice na predaj už istý čas, zatiaľ ho nikto nekúpil. Záujem oň dokonca prejavila aj herečka Reese Witherspoon. Predaj chce dvojica zjavne urýchliť aj tým, že realitnej agentúre, ktorá sprostredkúva predaj, povolila zverejniť zopár záberov z interiéru. Je to hádam prvýkrát, čo dvojica ukázala takéto snímky. Napokon, keď ich na každom kroku prenasledujú paparacovia, aspoň medzi svojimi štyrmi stenami chcú cítiť súkromie.

SKLENENÝ RAJ

Rozľahlý dom (380 m2) sa nachádza v krásnom prostredí pobrežia Tichého oceánu. Hoci ho postavili v 60. rokoch minulého storočia, pred pár rokmi prešiel celkovou rekonštrukciou. Zaujímavé sú hlavne steny zo skla, cez ktoré máte dokonalý výhľad na okolie. Keďže sa dom nachádza na útese a je vzdialený od hlavnej cesty, môžete si byť istí, že vás tu nikto nebude špehovať. Navyše, k súkromnej pláži sa dostanete po drevenom schodisku.


Angelina a Brad si svoje súkromie úzkostlivo strážia a do svojho domu médiá nepúšťajú.
Foto: profimedia.sk

ŠTÝLOVÝ INTERIÉR

Čo sa týka interiéru, ten nie je zbytočne prezdobený. V jednoposchodovom dome sú celkovo štyri izby, štyri kúpeľne a tri kozuby. Máli sa vám? Keď ide o bývanie hollywoodskych hviezd, väčšinou len samotná veľkosť spální zodpovedá veľkosti nášho priemerného dvojizbového bytu. Zaujímavá je aj tmavá podlaha, ktorú vyrobili z bambusového dreva.

V antikorovej kuchyni nájdete aj umývačku riadu, chladničku, mrazničku či drvičku odpadkov. Všetky tieto spotrebiče v dome totiž ostávajú. Súčasťou domu je súkromné tenisové ihrisko, vyhrievaný bazén aj kryté parkovanie pre tri autá. Záhadou ostáva, prečo dvojica predáva spomínanú nehnuteľnosť. O peniaze nemajú núdzu, navyše nielen v Amerike, ale aj v Európe vlastnia ešte niekoľko sídel.

 
Autor: PLUS Jeden deň/kov
Fotogaléria
Na návšteve u BrangelinyNa návšteve u BrangelinyNa návšteve u BrangelinyNa návšteve u Brangeliny
 
9fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Na návšteve u Brangeliny
PLUS Jeden deň/kov