Novopečený otecko Simon Cowell predáva svoj ​​dom v LA za 18 miliónov dolárov!

Len niekoľko dní po narodení prvého potomka Simona Cowella, sa objavilo jeho luxusné staromládenecké sídlo na realitnom trhu na predaj za 18 miliónov dolárov. Šťastný otecko Simon a jeho priateľka Lauren Silverman sa chcú totiž v Los Angeles poobzerať po niečom, čo bude vhodnejšie pre rodinný život.

16fotiek
Rodina známeho porotcu Simona Cowella sa rozrástla. Priateľka Lauren Silverman mu porodila prvého syna Erica. Autor: profimedia.sk/ipeknebyvanie.sk

Nekompromisný porotca známej speváckej súťaže "Britains Got Talent" - Simon Cowell dal hneď niekoľko dní po narodení svojho prvého syna najavo, že opúšťa svoj staromládenecký život a s ním aj svoje hniezdočko v Beverly Hills. Nuž, je čas hľadať niečo vhodnejšie pre rodinný život!

Krivdili by sme však známemu katovi nádejných speváckych talentov, ak by sme tvrdili, že s riešením bývania otáľal. Svoj luxusný dom - mimochodom, je to len jedna z jeho nehnuteľností nachádzajúca sa v Los Angeles, sa totiž pokúšal predať už na jeseň 2013 za 20 miliónov dolárov.

Luxusné sídlo zrekonštruované v roku 2001 kúpil Simon Cowell za 15,5 milióna dolárov. Cowellov zámoček s rozlohou viac ako 1 000 m2 leží na prekrásnych 80 ároch chráneného uzavretého pozemku s bujnou vegetáciou. Samozrejme, ešte pred nasťahovaním doňho poriadne zainvestoval. Vďaka tomu nielen exteriér domu, ale aj celé vybavenie interiéru - každý detail v dome je podľa znalcov realít "majstrovským kúskom". Hlavná nehnuteľnosť má päť spálňových apartmánov, sedem kúpeľní, skvelo vybavenú kuchyňu a luxusné spoločenské priestory. K nehnuteľnosti patrí aj samostatne stojaci hosťovský dom s dvoma spálňami a kúpeľňami. 

Ako sa však zdá, aj keď je tento dom dostatočne veľký pre bývalého starého mládenca, pre novú rodinu Simona - priateľku Lauren Silverman a syna Erica však treba nájsť niečo iné, niečo viac "family friendly". Je však viac než pravdepodobné, že luxusu zostane Cowell aj naďalej verný.

Foto: profimedia.sk

Prezrite si fotogalériu a pozrite si viac fotografií luxusného sídla Simona Cowella.

 
Autor: ms/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Novopečený otecko Simon Cowell predáva svoj ​​dom v LA za 18 miliónov dolárov!
ms/ipeknebyvanie.sk