Rihanna: Megasídlo za 9 miliónov eur

Barbadoská speváčka RIHANNA (24) dobre vie, ako potešiť samu seba. Dôkazom je aj luxusná vila v L os Angeles, ktorú si nedávno kúpila. Nehnuteľnosť ponúka všetko, po čom ženské srdce piští.

9fotiek
Rihanna má v Los Angeles nové sídlo. Autor: PROFIMEDIA.SK / SITA

Dom s rozlohou vyše 1 000 m2 postavili len nedávno. Hoci vyzerá obrovsky, v interiéri nájdete „len“ sedem izieb, deväť kúpeľní, obývačku, hráčsku izbu a miestnosť s domácim kinom. Speváčku vraj obzvlášť očarila kuchyňa, ktorá sa vyrovná nejednej profesionálnej v reštaurácii.

Takto býva americká speváčka Rihanna.

FOTO: PROFIMEDIA.SK

Jedáleň je zase výnimočná tým, že výška stropu presahuje štyri metre. Nielen samotná nehnuteľnosť presahuje veľkosť XXL. Podobne je to aj pri bazéne, ktorý je oveľa širší ako tie klasické. Samozrejme, nechýba tu ani vírivka, bar a miesto na grilovanie.

Veľkolepá je aj rozloha dvora, ktorý má neuveriteľných 550 m2. Dom spadá do kategórie inteligentných. Znamená to, že svetlá, kozuby, alarm či klíma sa dajú ovládať jedným ovládačom.

Navyše sídlo obklopujú mohutné dubové a javorové stromy, takže jej obyvatelia sú pred zvedavými pohľadmi svojho okolia dokonale maskovaní. Speváčka je známa svojimi divokými žúrmi. A veru, v jej novom hniezdočku ich nikto nebude rušiť.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/kov
Fotogaléria
Rihanna: Megasídlo za 9 miliónov eurRihanna: Megasídlo za 9 miliónov eurRihanna: Megasídlo za 9 miliónov eurRihanna: Megasídlo za 9 miliónov eur
 
9fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Rihanna: Megasídlo za 9 miliónov eur
Plus JEDEN DEŇ magazín/kov