Robbie Williams predáva dom s futbalovým ihriskom

Niekdajší popový idol Robbie Williams (38) sa zbavuje svojho majetku. Jedna z realitných kancelárií pred pár dňami začala ponúkať záujemcom jeho sídlo v Beverly Hills. Na predaj je za 2,7 milióna eur. Perličkou nehnuteľnosti je hlavne rozľahlé súkromné futbalové ihrisko.

6fotiek
Robbie Williams si na rok 2013 naplánoval veľké koncertné turné aj po Európe. Autor: Profimedia.cz, Reprofoto: Daily Mail

Dom s rozlohou 432 m2 pôvodne postavili v roku 1947. Odvtedy však prešiel mnohými rekonštrukciami. Po finálnej úprave sa mohol pochváliť piatimi rozľahlými izbami, piatimi kúpeľňami a vlastným futbalovým ihriskom.

dom williams
Rozľahlý dom je na predaj „len“ za 2,7 milióna eur. Zaujímavé je, že spevák ho kúpil v roku 2005 za 2,8 milióna eur.
Foto: Profimedia.cz

O Robbiem je známe, že miluje tento šport a rád si ho v ktorúkoľvek hodinu aj zatrénuje. Na domácom ihrisku s tým veru nemal problém. Unikátom je aj špeciálna izba zariadená na sledovanie športových prenosov.

Zaujímavé na nehnuteľnosti je, že tu mal spevák pred dvoma rokmi svadbu s manželkou Aydou Field (33). Spolu už vychovávajú aj dcéru Theodoru (2 mes.). Nový majiteľ sa nemusí obávať ani zlodejov. Objekt je totiž chránený bránami a tiež ozbrojenou strážnou službou. A medzi novými prominentnými susedmi nájdete Paris Hilton či Avril Lavigne.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/kov
Fotogaléria
Robbie Williams predáva dom s futbalovým ihriskomRobbie Williams predáva dom s futbalovým ihriskomRobbie Williams predáva dom s futbalovým ihriskomRobbie Williams predáva dom s futbalovým ihriskom
 
6fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Robbie Williams predáva dom s futbalovým ihriskom
Plus JEDEN DEŇ magazín/kov