Rose McGowan: Leňošenie na luxusnej terase

Hollywoodska kráska Rose McGowan (38), známa zo seriálu Čarodejky, má nový dom za vyše milióna eur. Ten svoj predošlý predala, keďže si myslela, že je naň alergická...

10fotiek
Rose kúpila nový dom preto, aby sa zbavila alergie. Autor: profimedia.sk

Nie je to tak dávno, čo herečka predala svoju vilu v Los Feliz, pretože si myslela, že jej spôsobuje alergiu. „Oči mi neustále slzili a do modernizácie ventilácie som investovala dosť peňazí. Nič však nezabralo, a preto som nocovala radšej v hoteloch,“ sťažovala sa v zahraničných médiách.

Kráska však dlho neostala bez novej nehnuteľnosti a najnovšie investovala do rozprávkového domu v Hollywood Hills. „Presťahovala som sa, no moje oči puchli ďalej. Miestami som vyzerala, akoby ma poštípali včely. Až po čase som zistila, že alergiu vyvolávali moje vankúše. Svoj starý dom som chcela odkúpiť späť, no už sa to nedalo,“ povedala v médiách.

NOVÝ JE LEPŠÍ

Nemusí však ľutovať! Jej nová nehnuteľnosť, postavená v roku 1963, je oveľa modernejšia ako predošlá. Navyše, s rozlohou obytnej plochy 271 m2 tu bude mať dostatok miesta. Dom má štyri spálne, tri aj pol kúpeľne a garáž, do ktorej sa zmestia dve autá. Rozľahlá obývacia izba je veľmi útulná a v luxusne zariadenej kuchyni je všetko potrebné. Zaujímavá je hlavne rozľahlá terasa za domom. Okrem kozuba je tu množstvo vkusného záhradného nábytku, na ktorom sa dá do sýtosti leňošiť.

 
Autor: JANKA KOVÁČOVÁ
Fotogaléria


Najčítanejšie
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
5fotiek

Mozaikové poháre: Využite ich ako svietnik či vázu

23.10.2016
4fotky

Podložky pod riad: Kreatívne zrecyklujte korkové štuple!

21.10.2016
3fotky

Dekor DIY Tip: Látková tácka plná kvetov

19.10.2016