Sarah Jessica Parker predáva toto luxusné hniezdočko

Ubehol len rok, odkedy hviezda seriálu Sex v meste Sarah Jessica Parker (47) a jej manžel Matthew Broderick (50) investovali do luxusného bytu v New Yorku. Teraz sa ho dvojica snaží predať a pár miliónov na ňom, samozrejme, aj zarobiť.

7fotiek
Sarah Jessica Parker si okrem herectva dokáže zarobiť aj vďaka predaju a kúpe nehnuteľností. Autor: profimedia.cz, OutNow.ch

Napriek tomu, že sa Parker darí vo filmovom biznise, z času na čas si pár miliónov dokáže „privyrobiť“ aj vďaka biznisu v realitách. Dôkazom je aj nehnuteľnosť v newyorskej časti Greenwich Village. Spomínaný dom dvojica kúpila pred rokom za 14,6 milióna eur. Potom ho dala kompletne zrekonštruovať a prerobila ho na oveľa luxusnejší byt. Aj preto si aktuálne za nehnuteľnosť pýta až 19 miliónov eur. Zaujímavosťou je, že dvojica sa do domu nikdy nenasťahovala. Hoci manželia bývajú len pár kilometrov od neho.

Svetlý a moderný

V interiéri, na ploche 630 m2, sa nachádza šesť izieb a päť kúpeľní. Keďže zima v New Yorku býva chladná, je rozľahlá nehnuteľnosť vybavená až siedmimi kozubmi. Za domom sa nachádza aj kúsok zelene, čo je v takejto metropole ozajstný luxus. Čo sa týka izieb, tie zariaďoval bytový architekt a veru dal si aj záležať.


V tomto dome si Parker s manželom kúpili byt, do ktorého sa napokon vôbec nepresťahovali.
Foto: profimedia.sk

Izby vyzerajú elegantne a moderne zároveň. Keďže New York je jedno z najväčších a dosť nebezpečných miest v Amerike, pár dbal aj na bezpečnosť. Nehnuteľnosť stráži päť kamier a premyslený bezpečnostný systém. Napokon lokalitu, v ktorej sa stavba nachádza, milujú viaceré celebrity. Bývajú tu napríklad Jennifer Aniston, Julianne Moore, Jim Carrey a iní.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/kov
Fotogaléria
Sarah Jessica Parker predáva toto luxusné hniezdočkoSarah Jessica Parker predáva toto luxusné hniezdočkoSarah Jessica Parker predáva toto luxusné hniezdočkoSarah Jessica Parker predáva toto luxusné hniezdočko
 
7fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Sarah Jessica Parker predáva toto luxusné hniezdočko
Plus JEDEN DEŇ magazín/kov