Spevák Robbie Williams sa bude sťahovať

Aj celebrity túžia po zmene a novom bývaní. Výnimkou nie je ani Robbie Williams s rodinou.

Spevák Robbie Williams sa poriadne buchol po vrecku. Pre svoju rodinu kúpil za 17,5 milióna libier štýlový dom v západnej časti Londýna v luxusnej štvrti Holland Park. 39-ročný Robbie spolu s manželkou Aydou (34) a dcérou Theoderou Rose menia adresu bydliska a sťahujú sa z Los Angeles do Londýna. Okrem lásky k rodnej zemi, hlavným dôvodom je malá Theodora. Rodičia chcú, aby ich dcéra vyrastala v Londýne a stala sa z nej ozajstná Angličanka s britským, a nie americkým prízvukom. Podmienky jej vytvorili priam kráľovské. Okrem množstva izieb, vraj ich je až 46, a honosných reprezentačných priestorov, má ich nové sídlo aj vlastný krytý bazén a kinosálu. Navyše sa v dome nachádza tanečná sála, ktorú kedysi anglický kráľ Edward VII. označil, ako ako " jednu z najlepších, či možno najfajnovejších izieb v Londýne ".
O tom, že adresu si Robbie naozaj nevybral zlú, svedčí aj fakt, že jeho novým susedom bude Jimmy Page z kapely Led Zeppelin. Asi bude veselo!

Viac záberov nájdete v našej fotogalérii.

 
Autor: ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Spevák Robbie Williams sa bude sťahovaťSpevák Robbie Williams sa bude sťahovaťSpevák Robbie Williams sa bude sťahovaťSpevák Robbie Williams sa bude sťahovať
 
6fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Spevák Robbie Williams sa bude sťahovať
ipeknebyvanie.sk