V tomto hniezdočku sa skrýva Pattinson

Po tom, čo sa v médiách prevalila aféra Kristen Stewart (22) a režiséra Ruperta Sandersa (41), herečkin priateľ Robert Pattinson (26) zutekal z domu. Útočisko našiel na útulnej farme v Kalifornii u svojej kolegyne Reese Witherspoon (36). V takom rozprávkovom dome sa mu predsa len ľahko rozmýšľa nad tým, čo sa stalo.

9fotiek
PATTINSON NAŠIEL u svojej kolegyni útočisko. Autor: profimedia.cz

Historický ranč v O jai, na severe Los Angeles, kúpila herečka pred piatimi rokmi. Nehnuteľnosť sa dokonca v roku 1937 objavila aj v jednom filme. Odvtedy však prešla rekonštrukciou a Reese a jej rodine slúži ako víkendové sídlo. Rozloha pozemku je takmer tri hektáre a okrem hlavnej budovy sa tu nachádza aj stodola, pastvina pre kone, bazén a hosťovská chata.

Sama Reese vyrastala v dome v N ashville, takže celý ranč so svojimi kamennými kozubmi, klenbami a kamenným obložením bol pre ňu doslova magický. „Pripomína mi to dospievanie v Tennessee, kde sme celý deň strávili vonku. Chcela som, aby aj moje deti poznali zvieratá a sem-tam sa zašpinili od blata,“ povedala v zahraničných médiách Reese. Aj preto tu chová kone, poníka, somáre, kozy, svine, kurence a nechýbajú ani psy. Dokonca by ste tu našli aj kvetinovú záhradu, v ktorej rozvoniavajú ruže, levanduľa, jazmín, šalvia.

Len priatelia

Ak by si niekto myslel, že by medzi Reese a Robertom preskočila iskra, je na omyle. Dvojica sa spoznala počas natáčania snímky Voda pre slony. Herci si sadli a odvtedy sa priatelia. Aj preto mu Reese po prevalení škandálu poskytla útočisko, ktoré Pattinson rád prijal. Kto by si rád neoddýchol od problémov na takomto rozprávkovom ranči? Navyše Witherspoon čaká dieťa, ktoré bude mať s druhým manželom Jimom Tothom. Z predošlého vzťahu má už dve deti – syna Deacona (8) a dcéru Avu (12).

 
Autor: PLUS Jeden deň/kov
Fotogaléria
V tomto hniezdočku sa skrýva PattinsonV tomto hniezdočku sa skrýva PattinsonV tomto hniezdočku sa skrýva PattinsonV tomto hniezdočku sa skrýva Pattinson
 
9fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
V tomto hniezdočku sa skrýva Pattinson
PLUS Jeden deň/kov