Versaceho dom je na predaj so zľavou 50 miliónov!

Po vyše desaťročí od smrti módneho návrhára Gianni Versaceho sa jeho palác v Miami objavil na trhu za rekordných 125 miliónov dolárov. Pre nezáujem o kúpu bola cena znížená o 50 miliónov.

8fotiek
Masívny pokles ceny superluxusnej vily spôsobila stále vládnuca kríza. Autor: Profimedia

Masívny pokles ceny superluxusnej vily spôsobila stále vládnuca kríza. Suma 125 miliónov dolárov bola jednoducho premrštená.

Keď sa dom objavil v ponuke na predaj, hneď sa stal najdrahším americkým domom na trhu. Už po pár mesiacoch však boli predajcovia nútení sumu znižovať, keďže o sídlo nik neprejavoval záujem.

Po prvom znížení o 25 miliónov dolárov prišlo o pár mesiacov ďalšie, opäť o 25 miliónov. Sídlo, síce so zľavou 50 miliónov, teraz ešte stále stojí veľmi vysokú cenu. Ktovie, či sa ho predajcom podarí za 75 miliónov konečne predať.


Versace si potrpel na detaily.
Foto: Profimedia

Dom v Miami Beach kúpil taliansky návrhár v roku 1992 za „smiešnych“ desať miliónov. Investoval však do neho ďalších vyše 30 miliónov na rekonštrukciu a rozšírenie sídla a pridal také chuťovky, ako lém bazéna z pravého zlata.

Palác bol vybudovaný v roku 1930 a môže sa pochváliť desiatimi priestrannými spálňami a jedenástimi kúpeľňami. Či sa však nájde niekto, kto bude za gýčový dom ochotný zaplatiť tak vysokú sumu, je otázne.

 
Autor: pluska.sk
Fotogaléria
Versaceho dom je na predaj so zľavou 50 miliónov!Versaceho dom je na predaj so zľavou 50 miliónov!Versaceho dom je na predaj so zľavou 50 miliónov!Versaceho dom je na predaj so zľavou 50 miliónov!
 
8fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Versaceho dom je na predaj so zľavou 50 miliónov!
pluska.sk