Umývačka vám ušetrí 14 dní státia pri dreze!

Neviete si poradiť pri výbere domácich spotrebičov? Nevyznáte sa v údajoch na nových energetických štítkoch? Prečítajte si rady odborníčky.

5fotiek
Neviete si poradiť pri výbere domácich spotrebičov? Pýtajte sa, my vám poradíme. Autor: Whirlpool Slovakia


Darina Papáčová, produkt manager Whirlpool Slovakia

Na vaše otázky vám odpovedala online Darina Papáčová, produkt manager Whirlpool Slovakia.

19.01.2012 12:03 jana:
je typ ADP 688/1 WH totožná funkciami ako ADG 689/3. Ďakujem
ADP 688/1 je voľne stojaca umývačka, ADG 689/3 je určená pre zabudovanie. Vlastnosťami, spotrebou a programami sú rovnaké. Model ADP 688/1 už nie je v našej ponuke, ale môže byť ešte k dispozicií na predajniach.
19.01.2012 12:08 sandra:
Oplati sa nam investovat od umyvacky aj ked sme len dvojclenna rodina? (povedzte, ze ano, chcem presvedcit manzela, uz sa mi nechce umyvat riady v rukach :))
Umývačka riadu sa oplatí aj v malých domácnostiach. Predstavte si, že po výdatnom obede iba naložíte riad do umývačky a už si môžete užívať svoj voľný čas. Umývačka okrem úspory vody (v priemere pre umytie 12 súprav spotrebuje iba 10-15 litrov vody v závislosti od modelu, pri ručnom umývaní je to až 60-70 litrov!) dokonale odstráni všetky usadené nečistoty, šetrí aj Vaše ruky a v prepočte až 14 dní za rok, ktoré strávite postávaním pri špinavom dreze, využijete pre svoj oddych. A to ešte nehovorím o stále upratanej kuchyni, bez špinavého riadu na kuchynskej linke..
19.01.2012 11:59 Eva Pivarči:
Dobrý deň, ideme zariaďovať kuchyňu a potrebujeme vstavané spotrebiče, potrebujem ale vedieť, či je výhodou v el. rúre skôr samočistenie, alebo katalytické čistenie, nakoľko sú tie náhradné katal. plechy drahé, dali by sa časom demontovať a fungovala by rúra aj bez toho ako samočistenie, alebo nie? U AKZ 242 IX . Ďalšia otázka, rozdiel medzi výsuvom v rúre koľajničkový a klasicky? V oboch prípadoch sú bokom kovové koľajničky, alebo u klasického sú iba prihlbiny v stene rúry? A najdôležitejšia otázka, ak sa rozhodneme pre farbu IX- nerez, sú všetky spotrebiče rovnakej farby nerez myslím rovnaký odtieň, alebo tam môžu byť rozdiely? Nakoľko potrebujem zladiť rúru s mikrovlnkou a na fotke nevidno dosť dobre a reálne sa nikde nedajú všetky pozrieť. My máme záujem o el rúru AKZ 242 IX, AKP 211IX, AKP 462 IX, AKP 461 NB a o mikrovlnku AMW 491 IX, alebo AMW 499 IX, alebo AMW 496 NB. A ešte predné sklá, sú rovnakého sfarbenia? Ďakujem veľmi pekne.
Pri výbere spotebičov Vám odporúčam navštíviť kuchynské štúdio alebo predajne s elektro, kde si budete môcť prezrieť vybrané modely. Odpoviem Vám na konkrétne otázky, ktorých odpovede budú zaujímať aj ostatných čitateľov: • Samočistenie, katalytické steny - samočistenie býva Pyrolýzou - počas 3-hodinového cyklu sa rúra zohrieva na teplotu cca 500°C, pri takejto vysokej teplote sa spalia mastné škvrny a po skončení vypaľovania sa v rúre poutiera vzniknutý popolček. • Katalytické steny sú samostatné panely so životnosťou 5-7 rokov (v závislosti od častého pečenia), potom sa odporúčajú vymeniť. • V ponuke spoločnosti Whirlpool máme aj nový model rúry AKZM 838 s novou povrchovou úpravou vnútra rúry (podobná teflónu), kde stačí pre odstránenie nečistôt 35 minútový program s teplotou 90°C • výsuvné koľajničky - mechanizmus, ktorý sa spolu s plechom vysúva z rúry a pevne fixuje plech, nehrozí jeho prevrátenie. Pri tradičných vodiacich lištách je potrebné pri manipulácii plech držať jednou rukou • nerez u spotrebičov Whirlpool je rovnaký, rozdiel je vo finálnej povrchovej úprave. Vybrané modely sú lakované a chránené proti odtlačkom prstov. Preto pri výbere kombinovaných spotrebičov rúra + mikrovlnka je potrebné vybrať si modely s rovnakou povrchovou úpravou • nerezové modely sú vybavené zrkadlovým sklom, ale niektoré lacnejšie verzie môžu mať sklo číre. Pri popise výrobkov v katalógu aj na webe uvádzame informáciu o skle
19.01.2012 11:51 aťa:
Dobrý deň, chcem si kúpiť umývačku riadu, ale nezmestí sa mi pod kuchynskú linku. Niekto mi hovoril, že odstránením vrchného krytu sa zníži výška umývačky a tým by bolo možné ju pod kuchynskú linku vtesnať. Je to ale dovolené? Nestráca sa tým záruka? Kuchynskú linku máme trošku staršiu, ale vymieňať ju nemienim. Ďakujem!
Pokiaľ si vyberiete vstavanú umývačku, jej výška je 82cm - štandardná výška pre inštaláciu pod pracovnú dosku. V prípade voľne stojacej umývačky je výška spotrebiča 85cm, horná doska je 3cm vysoká a dá sa demontovať z umývačky. Demontážou hornej dopsky nestrácate záruku, podmienkou je ale inštalácia, ktorá zabráni natečeniu vody do umývačky z pracovnej dosky linky. Poškodenie elektroniky z dôvodu pretečenia vody do spotrebiča z okolia nespadá do záručných opráv. Voľne stojaca umývačka je určená predovšetkým pre umiestnenie vedľa kuchynskej linky.
19.01.2012 11:49 Daniela:
Dobry den. Chcela by som Vas poprosit o radu. Chystame sa prerabat kuchynu samozrejme s vymenou vsetkych spotrebicov. Zaujimam sa o vstavanu plynovu dosku, elektricku ruru, digestor a chladnicku. V kuchyni nemame komin. Chcela by som vsetky spotrebice vo farbe antikoru ale matneho, je takato moznost pri vsetkych spotrebicoch...A samozrejme by ma zaujimali ceny. Este co sa tyka alektrickej rury, tam by som si priplatila, chcela by som totiz ruru s funkciou samocistenia pyrolyzou. Dakujem za odpoved.
Keďže ide o rozsiahlu plánovanú výmenu, odporúčam Vám navštíviť kuchynské štúdio, kde Vám naši školení predavači odporučia vhodné kombinácie spotrebičov a vypracujú cenovú kalkuláciu.
19.01.2012 11:30 Mária:
Dobrý deň, v blízkej dobe by som chcela kúpiť kombinovanú chladničku s mrazničkou zn. Whirpool. Malo by to byť niečo úsporné a so samostaným odmrazovaním. a nie príliš drahé - do 700 €. Viete mi dať nejaká typ?
Kombinované chladničky Whirlpool sú v úsporných energetických triedach A+ a A++ v bielom alebo nerezovom vyhotovení. Rozmrazovanie chladničky je automatické, mraznička sa rozmrazuje buď ručne vypnutím spotrebiča alebo automaticky pri modeloch NoFrost - beznámrazovej technológii. Cenové rozpätie kombinovaných chladničiek je od 400 do 800€, podrobná ponuka je uvedená na web stránke www.whirlpool.sk
19.01.2012 11:24 Danuša:
Dobrý den, prosim o radu, chcem kupit dobru chladnicku pre 4 clennu rodinu. Dobra kvalita a cena. Dakujem za radu
Pri výbere chladničky je potrebné zvážiť jej využiteľný objem, na jedného člena rodiny by malo pripadať cca 50-70 litrov objemu. Nepíšete, či máte záujem o kombinovanú chladničku s mrazničkou alebo iba chladničku s výparníkom alebo monoklimatickú chladničku. Všetky typy chladničiek sú v ponuke na web stránke a tiež v predajniach elektro. Pri kúpe spotrebiča okrem objemu je dôležité sa zamerať aj na energetickú triedu a tiež ponúkanú záruku. Výhodou je aj možnosť dokúpiť si servisný kontrakt s predĺženou zárukou.
19.01.2012 11:20 miroslav Zatko:
prosim poradit pri vstavanej mikrovlnnej rure s priemerom tanieta cca 30 cm a viac antikor. prevedenie .Dakujem
Za spoločnosť Whirlpool Vám vieme ponúknuť nasledovné modely: AMW 732, AMW 848, AMW 808, AMW 836, všetky sú v nerezovom vyhotovení
19.01.2012 11:17 bary.game@orangemail.sk:
Poraďte nám prosím samostatne stojacu práčku Whirpool s predným plnením do 6 kg prádla - ktorá je kvalitou porovnateľná s nemeckými práčkami Miele.. Ďakujeme vopred.
Každá značka má svoju hodnotu a tomu odpovedajúcu cenu. Cieľom odpovedať na otázky zákazníkov nie je porovnávanie jednotlivých značiek, preto za spoločnosť Whirlpool Vám viem odporúčiť nasledovné modely pre 6kg náplň: AWO/C 6104 alebo AWO/C 6204 vo vyššej triede so 6.zmyslom, veľkým displejom v A++ energetickej triede. Top modely sú s kapacitou 7kg a viac.
19.01.2012 11:16 renata:
dobrý deň, chcela by som si kúpiť umývačku riadu ale vôbec neviem podľa čoho si vybrať. ďakujem
Pri výbere umývačky sa riaďte: • Priestorom, ktorý mate k dispozícii • Neviem, aká ste veľká rodina – pri 2-člennej rodine postačí 45cm umývačka, pri väčšej rodine odporúčam 60cm umývačku, ktorá Vám umožní umývať aj hrnce a iné objemné riady • Zvážte, koľko riadu denne znečistíte, podľa toho voľte model s polovičnou náplňou alebo s možnosťou oplachopvania riadu a s odloženým umývaním na nasledujúci deň, keď bude umývačka plná • Ak umývate veľa pohárov, odporúčam model s programom pre umývanie skla
19.01.2012 11:20 martina:
Chcela by som kúpiť práčku so sušičkou. Aký je rozdiel medzi ňou a používaním práčky a sušičky oddelene?
Výhodou kombinovanej práčky so sušičkou je úspora miesta, preto je vhodná tam, kde nemôžeme umiestniť dva spotrebiče nad seba. Nevýhodou tohto kombinovaného spotrebiča je, že nemôže súčasne prať aj sušiť, ako to je pri dvoch samostatných spotrebičoch. Pri sušení v kombinovanej práčke so sušičkou, môžete sušiť iba polovicu vypranej dávky, pretože kapacita nádrže pre sušenie je príliš malá. To znamená, že pri jednom praní mate dve sušenia. Zároveň si treba zrátať, že kombinovaná práčka so sušičkou na ochladzovanie pár pri sušení spotrebuje vysoké množstvo vody na ochladzovanie nádrže a kondenzáciu pár. Pokiaľ Vám to miesto dovolí, určite odporúčam dva samostatné spotrebiče umiestnené na seba.
19.01.2012 11:13 katarina:
Neviem sa rozhodnúť medzi indukčnou a sklokeramickou varnou doskou. Poradíte mi?
Indukčná varná doska je najefektívnejší spotrebič na varenie. Výhodou je rýchly nábeh teploty, okamžitá redukcia výkonu pri dosiahnutí nastaveného výkonu. Pri indukčnom ohreve vzniká magnetické pole medzi dnom hrnca a cievkou varnej zóny, takže aj keď použijete väčší priemer varnej zóny ako je Váš hrniec, ohrievať sa bude iba dno hrnca, nie celá platňa ako to býva pri klasickej sálavej zóne sklokeramickej platne. Pretože teplo vzniká iba v kontaktnej ploche hrnca, okolie varnej zóny sa neprehrieva, nevznikajú zbytočné tepelné straty. Údržba indukčnej diosky vzhľadom na nízke teploty na povrchu je veľmi jednoduchá a ani náhodne vykypené jedlo sa na jej povrchu nepripáli.
19.01.2012 11:11 Hana:
Kupujeme prvú úmývačku,páčia sa mi Vhirppolky,poraďte mi ,sme 6 členná rodina mohla by stáť okolo 600 EUR ďakujem
Vzhľadom na veľkosť rodiny určite odporúčam umývačku riadu so šírkou 60cm a s kapacitou 13 až 14 obedových súprav, ponúkam Vam model ADP 6914 biela alebo nerez, jej cena sa pohybuje okolo 600€
19.01.2012 11:07 edita:
Čím sa mám riadiť pri kúpe digestora?
Pri výbere digestora/odsávača pár sú dôležité dva faktory Dizajn – odsávač je spotrebič, ktorý v kuchyni zbadáte ako prvý Výkon – aby správne slúžil, musí mať dostatočný výkon Výkon vypočítate, kď si vynásobíte objem Vašej miestnosti x10, napr. Kuchyňa o rozmeroch 3x4m x výška 2,5=30 m3 = odporúčaný výkon odsávača minimálne 300m3/hod
19.01.2012 11:02 tibor:
Koľko vody spotrebujú najúspornejšie umývačky riadu? Sú v predaji aj špeciálne umývačky do malých kuchýň?
V súčasnosti najúspornejšou umývačkou riadu je umývačka spoločnosti Whirlpool so spotrebou 6 litrov vody, umývačky so senzorovou technológiou majú spotrebu okolo 9-11 litrov, jednoduchšie motely 15 litrov vody. Na trhu sú aj kompaktné stolové mývačky pre 6 obedových súprav alebo 45cm široké klasické umývačky s kapacitou umývania 9-10 súprav.
19.01.2012 10:56 edita:
Ako sa mám orientovať pri výbere spotrebičov s novými energetickými štítkami?
V minulom roku bolo v rámci EÚ zavedené jednotné označovanie spotrebičov pre domácnosť (zatiaľ práčky, umývačky riadu a chladničky) energetickými štítkami s piktogramami. Na týchto štítkoch sú na rozdiel od doterajších uvedené ročné hodnoty, nie hodnoty pre jeden prací alebo umývací cyklus. Pri práčkach je stanovený prepočet na 220 pracích cyklov pre kombináciu programov “Bavlna60°plná náplň”, “Bavlna 60°polovičná náplň” a “Bavlna40°polovičná náplň”. Pri tejto kalkulácii sa vychádzalo z priemerného počtu praní 4-člennej rodiny za rok so zmiešanou kapacitou prania. Pri umývačkách riadu je prepočet za rok vypočítaný na základe 280umývacích cyklov pri programe Eko50°C. Pri chladničkách je uvedená ročná spotreba činnosti chladničky. Každý výrobca je povinný uvádzať informácie podľa novej Vyhlášky, preto porovnanie jednotlivých značiek je v súčasnosti jednoznačné.
19.01.2012 10:52 Lucia:
Dobry den. Chcela by som si kupit domacu pekaren. Viete mi odporucit, co by som si pri jej kupe mala vsimat? Dakujem.
Toto je oblasť malých domácich spotrebičov, žiaľ, neviem odporúčať
19.01.2012 10:46 jaroslav.kosa@ric-broker.sk:
Dobrý deň, v rodinnom dome máme všetky výrobky zn. Whirpool, okrem umývačky riadu, ktorú máme 45cm. Chceme ju vymeniť za 60cm - zabudovatelnú. Viete mi poradiť?
Odporúčam Vám pozrieť ponuku 60cm širokých vstavaných umývačiek na našom webe, v ponuke sú vysokoúsporné umývačky so spotrebou iba 6 litrov vody alebo vysokakpacitná pre 14 obedových súprav. Top modely sú vybavené senzorovou technológiou 6.zmysel, ktorý meria stupeň znečistenia vody a tomu prispôsobí teplotu a dĺžku umývania riadu pre najefektívnejšie umývanie s úsporou vody a energie.
19.01.2012 10:41 Palo:
Darinka, pozdravujem Vás z Popradu. Whirlpool má vždy u nás doma zelenú. Otázka. Aké technológie môžu usporiť ešte viac energie ako doteraz?Budú raz označované aj ako A++++?
Dobrý deň, ďakujem za pozdrav. Naši vývojári pracujú aj na spotrebičoch s ešte vyššou úsporou, takže v budúcnosti budú aj A++++ triedy.
19.01.2012 10:42 maria.stanova1@gmail.com:
Prosim o informáciu, ci je možne kupit skloreamicku dvojplatnicku velkosti Vasho minisporaka (mam cca 8 rokov stary vas vyrobok na 220 V : :rura, platnicka 180 +145 + 80 mm) . S vyrobkom som dolho bola spokojna, zial po cca3-4 bolo potrebné vymenit strednu-145 mm platnicku - odlupovali sa talmer mm vrsty - nove platnicky boli lupovane v servise ETE v Ruzomberku, zial skoro kazdy rok (4x stredne 145 mm, v sucasnosi uz surne velka 180 aj stredna 145 mm. Ceska firma je udajne schopna zaslat sklokeramicku dvojplatnicku presne vhodnych rozmerov na Vas minisporeak - ale termin dodania je dlhsi - neuvadza vyrobcu a neviem event. reklamaciu v pripade nevhodnosti - elektrikar odsuhlasil moznu zamenu t.j. odmontovanie platniciek a umiestnit len nove... Dakujem za informaciu. spd stanova
Na minisporách, ktorý sme v minulosti dodávali na trh, sa dodatočne nová dvojplatnička nedá dokúpiť. V ponure máme sklokeramickú dvojplatničku so sálavými ale tiež aj s indukčnými platňami, ktorá sa pripája na 230V.
19.01.2012 10:37 michaela:
Mikrovlnnú rúru mám položenú na kuchynskej linke a v budúcnosti v rámci prerábky kuchyne by som ju chcela umiestniť do vstavanej zostavy. Je možné ju zapracovať do kuchynskej zostavy alebo budem musieť investovať do vstavaného modelu ?
Voľne stojaci spotrebič (mikrovlnku, chladničku, umývačku) vo všeobecnosti nie je vhodné zabudovať do nábytku, pretože sú konštruované pre umiestnenie voľne v priestore. Pri zabudovaní voľne stojacej mikrovlnky potrebujete rám, ktorý ju bude fixovať v skrinke. Toto riešenie nemusí byť elegantné a dopracované do detailov. Určite vám odporúčam zakúpiť si novú mikrovlnku s jednotným dizajnom vstavanej rúry.
19.01.2012 10:32 zuzana:
Čím sa dá vyčistiť tesnenie v práčke plnenej zhora ?
V ponuke spoločnosti Whirlpool sú aj čistiace prostriedky Wpro, dostupné na servisných strediskách. Pre čistenie práčky odporúčam „Odvápňovač a odmastňovač” pre práčky a umývačky riadu. Gumenné tesnenie je možné vyčistiť tiež Savom/ Cilit Bang alebo inými prostriedkami na odstraňovanie plesní.
19.01.2012 10:28 michaela:
Do jestvujúcej kuchynskej linky by som chcela umiestniť umývačku riadu. Viete mi poradiť aký typ vybrať a čo okrem umývačky budem potrebovať na jej inštaláciu ?
Do kuchynskej linky si môžete dať inštalovať model so šírkou 45cm alebo 60cm v závislosti od priestoru. V ponuke sú plne integrované umývačky s ovládacím panelom na hrane dverí alebo umývačky s priznaným ovládacím panelom. Pri vstavanej umývačke potrebujete krycie dvere v dizajne nábytku kuchyne a pre inštaláciu umývačky pripraviť si prívod a odtok vody.
19.01.2012 10:25 Janka:
Dobry den, v lete sme rekonstruovali byt a kupili sme novu kuchynsku linku. Kvoli financiam sme vsak odlozili kupu vstavanej umyvacky na neskôr. V spodnej časti linky teda máme zatiaľ otvor so šírkou 60 cm spodkom linky prechádza 10 vysoký sokel. Je nejake obmedzenie pri výbere umývačky - co sa tyka takto vymedzeného priestoru najmä kvôli tomu skolu. Na čo by sme si mali dať pri výbere umývačky pozor. Viete nam poradit ake funkcie a parametre sa oplatí všímať aby sme s vybraným modelom boli spokojní čo najdlhšie?
60cm priestor pre umývačku je dostatočný pre inštaláciu širokej umývačky, jej presná šírka je 59,5cm. Výška sokla 10 cm nebude brániť otváraniu dverí, pretože umývačka má zapustený sokel a vytvorenú dostatočnú rezervu pre otváranie dverí. Pri výbere modelu sa riaďte Vašimi potrebami, zvážte ako často budete umývačku používať – pokiaľ ju nedokážete naplniť každý deň, odporúčam Vám model s polovičnou náplňou alebo s programom „studený oplach” a umývať riad až na druhý deň po úplnom naplnení umývačky, tiež si skontrolujte veľkosť tanierov a hrncov, prestaviteľná výška koša umývačky Vám umožní ukladať do spodného koša aj objemný riad. Výhodou je vyberateľný horný koš, potom sa Vám do umývačky zmesti aj veľký plech.
19.01.2012 10:21 bani:
Dobry den, chceli by sme v pracovni vybudovat maly kuchynsky kut. Existuju nizke zabudovatelne spotrebice so specialnymi funkciami vhodnymi na tento ucel, napr chladenie vody, napojov, ohrev jedla a pod.? Miesto ma pripravene rozvody vody, odpadu a elektriny. Dakujem za odpoved.
V ponuke veľkých domácich spotrebičov sú aj kompaktné minikuchynky, ktoré sú vybavené chladničkou a nerezovou hornou plochou, ktorá obsahuje drez a elektrickú dvojplatničku.
19.01.2012 10:16 kaťa:
mám 15-ročnú umývačku širokú 45 cm.. Ešte stále funguje, ale asi má vúčšiu spotrebu vody a lektriky ako najnovšie modely. Mám ju vymeniť? Aké mám možnosti pri šírke 45 cm, sú aj v takýchto najmodernejšie technológie.
Súhlasím s Vašou úvahou o výmene umývačky. Dnešné nové modely sú v energetických triedach A+ s nízkou spotrebou vody. Efektívnosť umývania je zabezpečené senzorovým programom.
19.01.2012 10:12 adela:
mám samostatnú mrazničku a samostatnú chldničku. z úsporných dôvodov ich chcem vymeniť za jeden spotrebič. Poradíte na čo sa mám upriamiť pri kúpe chladničky s mrazničkou?
Dôležitý je využiteľný objem kombinovanej chladničky a jej energetická trieda. Senzorová technológia reguluje činnosť spotrebiča podľa spôsobu používania – pokiaľ neotvárate zbytočne dlho dvere chladničky alebo mrazničky, senzor citlivo vyhodnotí potrebu chladenia a tým reguluje spotrebu spotrebiča. Moderné chladničky sú vybavené zásuvkou s „0” teplotou pre krátkodobé skladovanie mäsa, čím ušetríte priestor v mrazničke
19.01.2012 10:09 Jana Slávková:
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či umývačka riadu Whirpool ADP 750 WH má polovičnú náplň vody alebo 6 zmysel pre reguláciu naplnenia vody podľa množstva riadu? Ak nie, tak ktorý typ umývačky by ste odporučila v danej kategórii? Ďakujem Jana Slávková
ADP 750 nemá polovičnú náplň, 6.zmysel majú modely iba so šírkou 60cm. So senzorovým programom máme v ponuke model pre zabudovanie ADG 689/3. Táto umývačka má aj ½ náplň.
19.01.2012 10:02 Miroslav V.:
Obsahuje niektorá mikrovlnka značky Whirlpool funkciu, ktorú Panasonic dáva do vyšších modelov mikrovlniek a označuje ju slovom "Inverter"? Jedná sa o reguláciu výkonu samotného magnetronu. Myslím tým či dokáže niektorá mikrovlnka Whirpool regulovať výkon aj inak ako zapínaním a vypínaním magnetronu v určitých časových intervaloch, pri ktorých ale magnetron ide stále na plný výkon. Ďakujem za odpoveď.
Mikrovlnky Whirlpool nevyužívajú inverter technológiu, regulácia výkonu je v zapínaní a vypínaní magnetrónu.
Nájdených 29 záznamov.

 
Autor: Pekné BÝVANIE
Fotogaléria
Umývačka vám ušetrí 14 dní státia pri dreze!Umývačka vám ušetrí 14 dní státia pri dreze!Umývačka vám ušetrí 14 dní státia pri dreze!Umývačka vám ušetrí 14 dní státia pri dreze!
 
5fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Umývačka vám ušetrí 14 dní státia pri dreze!
Pekné BÝVANIE