Bungalov v havarijnom stave pár zachránil pre výhľad na krásny dub v záhrade. Spojili škandinávsky štýl a retro

Poďte dnes s nami na návštevu domu, ktorý si pár na prvý pohľad rozhodne nezamiloval. V rámci rozpočtu totižto zobrali to, čo bolo v ponuke a až neskôr začali na svojom vysnívanom bývaní pracovať.

15fotiek
Starý dom kúpili v aukcii a až po tom, ako si ho poriadne prehliadli, vedeli, akým smerom sa jeho rekonštrukcia bude uberať. Pár zvolil za svoju inšpiráciu uprostred anglického vidieka čistotu škandinávskeho štýlu a šmrnc retra! Autor: idealhome.co.uk

>>> Pozrite sa v našej fotogalérii, ako bungalov vyzerá dnes <<<

Súčasná majiteľka tohto domu povedala, že keď ho prvý krát videla, úprimne si povedala, že je škaredý. Po tom, ako však pár zvážil svoje finančné možnosti, kúpil starú budovu uprostred anglického vidieka v aukcii a začal pracovať. Zmenili jeho exteriér aj interiér.

Fasáda murovaného bungalovu dostala nový vzhľad vďaka voľbe škandinávskeho štýlu a poctivej remeselníckej práci. Pôvodne klasický murovaný dom dostal drevený, smrekovcový obklad spojený s bielou a sivou tehlou.

 Prečítajte si aj o tom, ako mladý pár zrenovoval svoju starú obývaciu izbu. Inšpirácia zaručená!

Primárne bolo cieľom nových vlastníkov celú nehnuteľnosť presvetliť, čo sa podarilo napríklad aj vďaka premiestneniu hlavného vchodu, ktorý sa z ulice dostal na bok domu, čo dovoľovalo ku vchodovým dverám pripojiť niekoľko okien, ktoré dvojposchodovej vstupnej hale bungalova poskytujú dostatok svetla. Celý interiér dostal nový, čisto biely náter a tak ako majitelia plánovali, otvorili priestor zbúraním niekoľkých priečok.

Interiér je primárne inšpirovaný čistotou škandinávskeho štýlu (biele steny, drevené podlahy, prírodný materiál), no šmrnc mu dodávajú dizajnové retro kúsky v odvážnych tónoch žltej, zelenej, modrej či červenej.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Bungalov v havarijnom stave pár zachránil pre výhľad na krásny dub v záhrade. Spojili škandinávsky štýl a retro
ma/ipeknebyvanie.sk