Kúpeľňový nábytok Clear

RAVAK novo zavádza do sortimentu nový nábytok, ktorý nie štýlovo naviazaný na žiadny konkrétny koncept. To však neznamená, že by mu chýbal štýl!

1fotka
Autor: PR Článok

Nábytok zo série Clear priťahuje pozornosť luxusným riešením. Jeho korpus je opatrený dyhou v dvoch odtieňoch (ďalšou variantou je lesklý biely lakovaný povrch) a hrany dvierok má skosené na 45°. Pohľad z boku tak neruší žiadny prebytočný materiál, hrany sú dokonale začistené a na milimeter dosadajú. Toto, na trhu neobvykle prepracované riešenie, korešponduje s trendovým tvarom, ktorý ide po horizontále a príliš nezasahuje do priestoru kúpeľne. Nábytok zahrňuje súčasne aj umývadlo s obdĺžnikovým vnútorným umývacím priestorom, ktorý korešponduje s unikátne riešenými hranami skrinky. Séria univerzálneho kúpeľňového nábytku Clear obsahuje zároveň aj vertikálny stĺp a zrkadlo.

Cena skrinky Clear s umývadlom od 542,- Eur

Aj nová séria nábytku je vyrábaná vo vysokom štandarde RAVAK - z hĺbkovo impregnovaného materiálu s vysokou odolnosťou aj vo vlhkom prostredí a vybavené sú najkvalitnejším kovaním od renomovaných značiek HETTICH, BLUM a SALICE. Nová séria nábytku je dodávaná zákazníkovi v zmontovanom stave, čím sa eliminuje riziko nekvalitnej svojpomocnej montáže.

www.ravak.sk
 

 
Autor: PR Článok
FocusMedia
Čítajte tiež
 
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Kúpeľňový nábytok Clear
PR Článok