Manželia sa rozhodli zrekonštruovať 120-ročný dom a výsledok je úžasný!

Rozhodnúť sa pre rekonštrukciu chce niekedy dlhé hodiny spisovania zoznamov pre a proti, zvažovania svojej finančnej situácie a časovej náročnosti. Pre pár Tima a Ashley Folgerovocov to bola jednoznačná voľba už po prvej návšteve svojho budúceho bývania.

26fotiek
Na tom, že dom kupujú a prerobia podľa vlastných predstáv sa pár zhodol jednoznačne za pár minút po jeho návšteve. Rekonštrukcia to bola ale poriadna! Pozrite sa sami. Autor: housebeautiful.com

Čoskoro štvorčlenná rodinka Tima a Ashley Folgerovcov sa rozhodla pre veľkú zmenu vo svojom živote. Postačila 30 minútová návšteva tohto starého viktoriánskeho sídla  na to, aby bol pár skalopevne rozhodnutý pustiť sa do poriadnej rekonštrukcie. Ich budget bol 100 000 dolárov a takto celá akcia vyzerala.

Asi najväčšou premenou prešiel exteriér domu. Z tmavej tyrkysovej sa stala jasná biela a Tim s Ashley tu oslovili firmu, ktorá sa venuje renováciám domov už viac ako 15 rokov a touto zmenou chceli poukázať na pokročilý vek nehnuteľnosti a jej osobitú atmosféru. Dom má totižto už 120 rokov.

Prečítajte si aj o ďalšej vydarenej rekonštrukcii. Tento krát ale jednoizbového bytu zo Slovenska! 

Pri hlavnej spálni sa dizajnéri pohrali s nedostatkom priestoru, v hlavnej kúpeľni premiestnenie vodovodných trubiek ponúklo možnosť prepojiť ju so spálňou a šatníkom. Renovátori sa museli tiež poponáhľať s detskou izbou, na ktorú využili miestnosť vo výklenku domu, ktorá predtým slúžila len ako sklad nepotrebností. Tim a Ashley totižto v dobe prestavby čakali už v poradí svoje druhé dieťatko. S nevyužitého výklenku číslo dva sa stala úžasná spoločenská miestnosť s jedálenským stolom bielym kozubom a ďalším  pohodlným sedením ideálnym pre prijímanie návštev.

Aj ďalšie miestnosti dostali novú tvár a z tmavých, nevľúdnych priestorov sa stali slnkom zaliate a útulné izby. Zmenou prešli všetky spálne, kúpeľne, spoločenské miestnosti. Pozrite sa sami.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Manželia sa rozhodli zrekonštruovať 120-ročný dom a výsledok je úžasný!
ma/ipeknebyvanie.sk