VIDEO: Po obývačke sa pustili aj do kuchyne. Vidiecky domček rekonštruujú od piky

Keď už zmena, tak poriadna. A to najmä v prípade, že ste si kúpili nový dom, ktorý vôbec nevyzerá podľa vašich predstáv, no vidíte jeho skrytý potenciál.

11fotiek
Mladá rodinka rekonštruuje postupne celý dom. Exteriér aj interiér. Poďte sa s nami pozrieť na to, ako oživili kuchyňu. Autor: countryliving.com

>>> Pozrite si fotografie PRED a PO v našej fotogalérii <<<

V pondelok sme vám priniesli článok o tom, ako si mladá rodinka zrekonštruovala obývačku v starom vidieckom dome. Z tmavej, v 60. rokoch zabudnutej miestnosti, vytvorili útulné, moderné bývanie plné svetla. Viac si prečítate TU. Dnes sa nachádzame v tom istom dome. Rekonštruovať ideme ale kuchyňu.

Video nájdete pod článkom!

Prečítajte si aj o tom, ako pár pretvoril zanedbané podkrovie svojho domu na útulnú spálňu

Jenna Diermann zo spoločnosti Jenna Sue Design Co., ktorá je mozgom tohto projektu sama priznala, že z celého domu sa najviac tešila práve na kuchyňu. Priestor zabíjal najmä tmavý drevený obklad, podlaha ukrytá pod škaredým kobercom a nie veľmi šťastne zvolené drevené skrinky s červenou pracovnou doskou, ktoré smutný priestor zastavený v čase ešte podporili.

Hlavým bodom rekonštrukcie bol úplne nový náter dreveného obkladu. Tmavé drevo dostalo snehobielu farbu, čo miestnosť presvetlilo aj napriek tomu, že sú tu len malé okná. Zmizol koberec a nahradila ho svetlá drevená podlaha, ktorá spolu so svetlými stenami stojí dnes v kontraste ku tmavým skrinkám a dodáva tak priestoru potrebný šmrnc. Zaujímavými sú rustikálne, medené detaily, umývadlo a batéria vo vidieckom štýle, otvorené odsávanie nad varičom doplnené tehlou, zrenovovaný okrúhly, jedálenský stôl v štýle vintage. Pozrite sa sami.

Zdroj: youtube.com/

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
VIDEO: Po obývačke sa pustili aj do kuchyne. Vidiecky domček rekonštruujú od piky
ma/ipeknebyvanie.sk