Prečo trocháriť a uspokojiť sa iba s jedným domom?

Ak sa rozhodujete investovať do stavby vlastného domu, dôležité je vybrať si spoľahlivého partnera.

5fotiek
Autor: PR Článok

Dostupných informácií je dnes viac než dosť. Ale nie je ľahké zorientovať sa a zistiť, ktorý dodávateľ vie postaviť kvalitný rodinný dom a pritom je schopný počúvať priania svojich zákazníkov. Čo ale môže presvedčiť o kvalite viac, než spokojnosť a vernosť klienta?


Jednou takou inšpiráciou Vám môže byť klient zo západného Slovenska, v okrese Malacky. V malebnom prostredí Záhorskej nížiny, v obci Láb sa rozhodol postaviť si rodinný dom so spoločnosťou s nemeckou kvalitou – HAAS FERTIGBAU. Dôvodov, prečo tak spravil bolo viacero. Od začiatku bolo jeho podmienkou postaviť dom s nízkou spotrebou energie. Zároveň ale chcel pre rodinu vytvoriť zdravé životné prostredie a drevo ako stavebný materiál túto požiadavku dokonale spĺňalo. Drevo a všetky materiály na báze dreva v konštrukcii spoločnosti HAAS FERTIGBAU pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom s certifikátom PEFC, čo zaručuje, že neobsahujú zdraviu škodlivé látky. Kvalita systému HAAS FERTIGBAU je testovaná a certifikovaná, preto spoločnosť ponúka na statiku konštrukcie záruku 25 rokov.


Majiteľ bol so spoluprácou natoľko spokojný, že ďalšie dva projekty spolu so svojimi synmi realizoval s chuťou s rovnakým dodávateľom. Neodradila ho ani skutočnosť, že sa jedná o tri domy v jednej lokalite, lebo individuálne požiadavky klienta sú pre spoločnosť HAAS FERTIGBAU rovnako dôležité ako kvalita výstavby, použité materiály a nízka energetická náročnosť stavaného domu. Každý z majiteľov si vybral dom, ktorý spĺňa jeho požiadavky a napĺňa jeho predstavy a sny o spokojnom bývaní. Všetci však zvolili rovnaký stupeň dokončenia výstavby – na kľúč. Na želanie klientov boli postavené dva poschodové domy v rustikálnejšom štýle a jeden modernejší bungalov. Majitelia sa mohli sťahovať do nového domu už za 80 dní.


Kto teda hľadá dôkazy namiesto prázdnych slov a sľubov, môže navštíviť spomínanú obec, alebo sa môže rovno pustiť do plánovania svojho nového domova, modernej drevostavby. Určite sa zhodneme v tom, že spoločnosť bola takýmto krokom dôkladne otestovaná a ako sa zdá, uspela. Tri rôzne nové domy pozývajú na prvý pohľad k návšteve. A nám zostáva už len hádať, v ktorom sa asi býva najlepšie ...


Bližšie informácie nájdete na www.haas-fertigbau.sk.

 
Autor: PR Článok
Fotogaléria
Prečo trocháriť a uspokojiť sa iba s jedným domom?Prečo trocháriť a uspokojiť sa iba s jedným domom?Prečo trocháriť a uspokojiť sa iba s jedným domom?Prečo trocháriť a uspokojiť sa iba s jedným domom?
 
5fotiek
Čítajte tiež
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
 
Prečo trocháriť a uspokojiť sa iba s jedným domom?
PR Článok