Inšpirácia: Čarovné domy obrastené stovkami kvetov vás presvedčia o tom, že prvý dojem je dôležitý

21.02.2018
Záhrada

Myslíte si, že vášmu domu niečo chýba? Malá štipka korenia, ktoré osvieži jeho vzhľad a zároveň umocní pozitívny prvý dojem vašich hostí? Máme pre vás dobrý tip – kvety. Veľa kvetov.

16fotiek
Kvety veľké ako celá dlaň ťahajúce sa celou stenou domu alebo predzáhradky plné exotický druhov rastlín. Aj to môže byť to prvé, čo vaša návšteva zachytí. A určite bude lapať po dychu! Autor: countryliving.com

>>>Vstúpte do našej fotogalérie a inšpirujte sa!<<<

Téme obrastených domov sme sa venovali v samostatnom článku, kde sme si tému rozobrali do podrobností, a teda už viete, čo kedy a kde pestovať tak, aby aj sa aj váš dom na celý rok zahalil do zelených listov krásnych rastlín. Viete už aj o tom, že rastliny vysadné blízko obvodových priečok domu ho nepoškodzujú, ale chránia a aj to, že neoľutujete, ak na južnú stranu domu zvolíte popínavé ruže a severnú zelený brečtan. Viac si prečítate TU!

Dnes tu ale namiesto praktických tipov a rád máme poriadnu dávku inšpirácie, ktorá vás presvedčí o tom, že aj váš domov, hoci je malý, veľký, ružový, či krivoľaký, zaslúži si trošku zelene, ktorá mu dodá rozprávkovú atmosféru. Nahliadnite!

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Inšpirácia: Čarovné domy obrastené stovkami kvetov vás presvedčia o tom, že prvý dojem je dôležitý
ma/ipeknebyvanie.sk