Tie najkrajšie vtáčie búdky: Vo vašej záhrade budete chcieť úplne všetky!

26.01.2018
Záhrada

Je vašim zvykom postarať sa počas tuhej zimy aj o drobné, štebotavé vtáčiky, ktoré sem tam zavítajú do vašej záhrady či na balkón? Áno? Tak čítajte ďalej, my sme si pre vás dnes pripravili poriadnu kopu inšpirácie!

24fotiek
Zozbierali sme pre vás poriadnu kopu inšpirácie pre krásne vtáčie domčeky, ktoré okrem svojej praktickej funkcie skrášlia každú záhradu či balkón. Autor: Profimedia

Nie je nad to, zababušiť sa do mäkkučkej deky s horúcou šálkou čaju v ruke pri tom, ako za oknom husto sneží. Mnohí z nás ale nezabúdajú ani na malých, operených kamarátov, ktorí to často pri veľkých mrazoch či návaloch snehových zrážok nemajú ľahké, a tak sa na nejednej záhrade či balkóne leskne malá, milá búdka plná dobrôt pre týchto spievajúcich drobcov.

My sme si dnes pre vás pripravili to najkrajšie, čo sme široko ďaleko našli a v našej fotogalérii sa môžete pokochať samými krásnymi vtáčími búdkami. Sú medzi nimi také, ktoré veľmi jednoducho dokáže vyrobiť každý z nás, no aj také, ktoré vyzerajú skôr ako luxusné vily slávnych celebrít než domčeky pre vtáčiky.

Prečítajte si aj o tom, že ako jeden z darčekov môžete darovať aj profesionálne naplánovanie záhrady 

Tie pravé pochúťky

Jednoduché dobroty, ktoré už len prichytíte na zábradlie balkóna alebo zavesíte na strom vo vašej záhrade nájdete už v každom obchode so záhradnými potrebami či väčšom supermarkete. To hlavné, čo vtáčikom počas zimy urobí radosť sú rôzne druhy semienok – slnečnicové, ľanové semienka, posekané vlašské oriešky, dokonca strúhanka z bieleho pečiva, ovsené vločky či jabĺčko a určite netreba zabudnúť ani na vodu. Naopak problémy by im mohol narobiť chlieb, korenie alebo údeniny.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Tie najkrajšie vtáčie búdky: Vo vašej záhrade budete chcieť úplne všetky!
ma/ipeknebyvanie.sk