Prekvapte svojich blízkych, darujte im profesionálny plán novej záhrady

14.05.2018
Záhrada

Plánovali ste si s partnerom, že na jar urobíte radikálne zmeny vo vašej záhradke? Alebo staviate rodinný dom a ešte ste nepremýšľali nad úpravou zelene okolo? Prekvapte svoju polovičku a dajte si navrhnúť projekt profesionálom.

13fotiek
Skúsený záhradný architekt sa dokáže pozrieť na vašu záhradu úplne inými očami a nájsť riešenia, ktoré by vás ani vo sne nenapadli. Rozplánuje záhradu tak aby bola očarujúca počas celého roka s meniacimi sa zákutiami kvitnúcich rastlín, či zaujímavých kompozícií kríkov rôznych odtieňov, veľkostí a tvarov. Autor: Vosledoma.com

Samozrejme, mali by ste aspoň približne vedieť po akej záhrade váš partner túži, aby ste sa mu trafili do vkusu. Skúsený záhradný architekt sa dokáže pozrieť na vašu záhradu úplne inými očami a nájsť riešenia, ktoré by vás ani vo sne nenapadli. Rozplánuje záhradu tak aby bola očarujúca počas celého roka s meniacimi sa zákutiami kvitnúcich rastlín, či zaujímavých kompozícií kríkov rôznych odtieňov, veľkostí a tvarov.

Koľko vás vyjde?

Orientačná suma za projekt záleží od veľkosti plochy záhrady, navrhovaných prvkov a času, ktorý projektant nad projektom strávi. Hodinové sadzby za prácu záhradného architekta sa pohybujú orientačne od 18 do 55 eur.

Inšpirujte sa tiež krásnou prírodnou záhradou ako u babičky. 

 
Autor: ii/ipeknebyvanie.sk, Monika Králová
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Prekvapte svojich blízkych, darujte im profesionálny plán novej záhrady
ii/ipeknebyvanie.sk
Monika Králová