Vyberáte si záhradný nábytok?

14.06.2013
Záhrada

Voľba umelého ratanu je to pravé pre vás.

6fotiek
Autor: PR Článok

Zima nás pomaly ale isto opúšťa, príroda sa prebúdza a my sa môžeme konečne tešiť na oddych v záhradkách alebo terasách. Aj vy rozmýšľate ako skrášliť a zútulniť váš exteriér?

Špecialista na moderný záhradný nábytok www.exterio.sk vám prináša širokú ponuku vkusného a kvalitného záhradného nábytku a aj poradí pri výbere. Vychutnajte si slnečné lúče, vôňu rozkvitnutých stromov a pohodu domova na ratanovom nábytku, ktorý nestarne.

Drevený záhradný nábytok je často finančne náročný, nehovoriac o jeho údržbe a ťažkej manipulácii. Súčasným trendom preto udáva smer práve syntetický ratan, ktorý sa oproti drevu vyznačuje viacerými priaznivými vlastnosťami. Okrem toho, že je farebne stály, nemrví sa a neschne ako drevo, čo zaručuje jednoduchú starostlivosť, nie je potrebné ho impregnovať a natierať. Prirodzenou vlastnosťou dreva je tiež náchylnosť k plesniam, čoho sa u umelého ratanu netreba obávať.

V kombinácii so sklom alebo kovom bude aj váš nábytok dýchať eleganciou a luxusom. Stabilitu si syntetický ratan udržiava vďaka konštrukcii z hliníka alebo ušľachtilej ocele. Konštrukcia by mala byť zváraná, nie skrutkovaná – práve pre jej vyššiu stabilitu a odolnosť voči rozheganiu. Starostlivosť o umelý ratan je jednoduchá a rýchla. Nečistoty stačí zotrieť vlhkou handričkou.

Pri výbere nábytku je rovnako dôležitým kritériom aj jeho dizajn a doplnky. Spoločnosť www.exterio.sk vám ponúka najširší výber záhradného nábytku na Slovensku z kvalitných materiálov vrátane doplnkov. Od kresiel cez stoličky, stoly, sedacie zostavy či slnečníky - ponuka je naozaj široká, stačí si len vybrať a začať leňošiť. Vankúše, polstre, či tohtoročný hit - ochranné plachty patria neodmysliteľne k portfóliu a vyznačujú sa vysokou kvalitou a priaznivou cenou.

 
Autor: PR Článok
Fotogaléria
Vyberáte si záhradný nábytok?Vyberáte si záhradný nábytok?Vyberáte si záhradný nábytok?Vyberáte si záhradný nábytok?
 
6fotiek
Čítajte tiež
 

Pekné Bývanie

 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
 
Vyberáte si záhradný nábytok?
PR Článok