31. mája 2013

Predstavujeme vám vylepšený web časopisu Záhradkár!

Web časopisu Záhradkár prešiel kompletnou premenou. Všetky naše články odteraz nájdete v úplne novej, modernej grafike.

Web Záhradkára má nový dizajn!Autor: SPOLOČNOSŤ 7 PLUS

Rovnako, ako sa vy snažíte, aby bola vaša záhradka každým dňom krajšia, aj my chceme, aby sa vám páčil web časopisu Záhradkár. Práve preto sme mu dali úplne novú modernú podobu.

Zmenu uvidíte hneď na titulnej strane. Ako prvý vám udrie do očí nový box so štyrmi článkami. V ňom nájdete vždy to najnovšie, čo sa na webe nachádza.

Keďže je pre nás veľmi dôležitá interakcia s čitateľmi, hneď pod tento box sme zaradili vaše fotografie. Pridať ich na našu stránku môžete veľmi jednoducho vy sami. Stačí, keď kliknete na "Poslať tip", vyplníte jednoduchý formulár a odošlete ho. V sekcii "Vaša záhrada" môžete hlasovať za fotografie ostatných čitateľov, ale aj svoje vlastné, pozrieť si, ktoré sú najnovšie alebo či sa práve vaša fotka dostala medzi najlepšie hodnotené.

Veľmi jednoducho sa môžete spýtať aj na všetko, čo vás zaujíma, a to v boxe "Pýtajte sa odborníkov" na hlavnej stránke. Odpovedia vám nielen na to, ako správne pestovať ovocie či zeleninu, ale aj na to, ako sa zbaviť škodcov alebo ako si vyčarovať záhradu, po ktorej túžite.

Keďže k zbieraniu rôznych plodov patrí neodmysliteľne aj výroba maškŕt, v spodnej časti stránky nájdete samostatnú rubriku "Varíme, pečieme, zavárame". Môžete si vybrať buď konkrétny recept, ktorý tu uvidíte, alebo niektorý z tých, ktoré sa vám ukážu po kliknutí na rubriku.

Aby ste sa z každého článku či rubriky vedeli čo najjednoduchšie dostať späť na titulku Záhradkára, zapojili sme do menu úplne nové tlačidlo s domčekom.

Okrem neho obsahuje menu šesť rubrík. Cez ne sa veľmi rýchlo dostanete do sekcie, ktorá vás práve zaujíma. Pre čo najľahšiu orientáciu je ešte každá rubrika rozdelená do samostatných celkov.

V "Úžitkovej záhrade" nájdete praktické rady o pestovaní ovocia, zeleniny a byliniek, v "Okrasnej záhrade" tipy na najkrajšie záhony a v zjednodušených sekciách aj články venované izbovým a balkónovým rastlinám. V "Kalendári záhradkára" sme pre vás pripravili pravidelne aktualizovaný lunárny kalendár aj tipy na zaujímavé výstavy a podujatia.

Súčasťou webu sú aj rôzne tematicky zamerané "Špeciály", kde nájdete aj seriály na pokračovanie. Okrem toho u nás nájdete denne aktualizovanú radu do záhrady či na balkón. Neprehliadnite ani aktuálnu signalizačnú správu či pranostiku dňa.

Novinkou je aj to, že sami môžete ovplyvniť, ako sa vám zoradia články v rubrike. Ak ich chcete vidieť chronologicky, teda podľa dátumu publikácie, vyberte si možnosť "Najnovšie". Ak ale chcete vidieť, aké články najviac zaujali ostatných, vyberte si "Najčítanejšie".

Úpravami prešla aj grafická podoba samotného textu. Ten je prispôsobený tak, aby sa vám ľahšie čítali aj dlhšie články. Okrem toho si v pravom stĺpci môžete objednať predplatné nášho tlačeného mesačníka alebo pozrieť obsah aktuálneho čísla. Zmenami prešlo aj vyhľadávanie, vďaka čomu získavate bezproblémový prístup k tisícom archívnych materiálov.

Nezabudnite tiež, že články môžete zdieľať na Facebooku a ak ste prihlásení zapojiť sa aj do diskusie!

Napíšte nám, ako sa vám páči nový vizuál stránky, vašim reakciám sa potešíme!

Autor: Vaša redakcia

Užitočné veci do vašej záhrady

 
 

 

 
 

 Vaša záhrada

Záhradné inšpirácie od našich čitateľov
 Chilli papričky

Magdalena Csernakova

0 hlasov
 Chilli papričky ako tulipany

Magdalena Csernakova

0 hlasov
 casopiszahradkar

Silvia Krajňáková

4 hlasy
 Náš vianočný kaktus vykvitol v januári. Čím starší, tým krajší :-).

Karol Kováč

7 hlasov
 
 

žena.sk

Zorientujte sa v tom, či je vaša porcia veľká, malá alebo taká akurát

Zorientujte sa v tom, či je vaša porcia veľká, malá alebo taká akurát

Zase ste sa zabudli najesť? Ktorý orgán na to doplatí najviac?

Zase ste sa zabudli najesť? Ktorý orgán na to doplatí najviac?

Zbavte sa hlienov usadených v dýchacích cestách: Čo vám pomôže?

Zbavte sa hlienov usadených v dýchacích cestách: Čo vám pomôže?

Pozrite sa, čo stvára obyčajná mrkva s našou pleťou

Pozrite sa, čo stvára obyčajná mrkva s našou pleťou