Rada dňa
Rada na deň 26.06.

Je čas vysádzať

Koncom júna myslite na vysoké trvalky. Je potrebné ich uviazať ku kolíkom, aby ich nepolámal vietor. Tiež je vhodné obdobie na vysádzanie kelu, kalerábov a brokolice.
Rada na deň 19.06.

Starajte sa o maliny a jahody

Vytrhávajte výmladky pod slivkami. Za sucha polievajte maliny a jahody. Z jahôd odstraňujte poplazy a nezabudnite, že už vyšlo aj júlové číslo časopisu Záhradkár :-)
Rada na deň 13.06.

Kontrolujte stromčeky

Stromčekom priviazaným k oporám skontrolujte pevnosť uviazania. Taktiež sa môžete potešiť novým špeciálom Zo záhrady do kuchyne, ktorý je už v predaji :-)
Rada na deň 06.06.

Vysádzajte dvojročky

Začiatkom júna je ideálne obdobie na vysádzanie nezábudiek, klinčekov či sirôtok. Taktiež sa môžete potešiť novým špeciálom Zo záhrady do kuchyne, ktorý je už v predaji :-)
Rada na deň 29.05.

Vysádzajte a odstraňujte odkvitnuté kvety

Ak ste si predpestovali cínie a aksamietnice, tak tieto dni sú vhodné na ich vysadenie. Taktiež nezabudnite na vylamovanie odkvitnutých kvetov rododendronu.
Rada na deň 22.05.

Nezabudnite na jablone a hrušky

Tieto dni sú vhodné na prihnojenie jabloní a hrušiek.
Rada na deň 16.05.

Po troch zamrznutých môžete smelo vysievať

Po troch zamrznutých môžete smelo vysievať Tieto dni sú ideálne na vysievanie slnečníc či kvitnúcich kvetov.
Rada na deň 16.03.

Kupón na výstavu

V aprílovom čísle, ktoré je práve v predaji, nájdete kupón na zvýhodnené vstupné na aprílovú výstavu Záhradkár v Trenčíne. Budeme tam mať stánok, príďte sa s nami porozprávať.
Rada na deň 21.02.

Kupón na výstavu

V marcovom čísle, ktoré je práve v predaji, nájdete kupón na zvýhodnené vstupné na aprílovú výstavu Záhradkár v Trenčíne. Budeme tam mať stánok, príďte sa s nami porozprávať.
Rada na deň 03.02.

Špeciál Vidiek a záhrada

V pondelok 6.2. hľadajte v stánkoch nás nový špeciál Vidiek a záhrada s krásnou titulkou s divými makmi. Pripravili sme si pre vás množstvo rád a tipov nielen do vidieckych záhrad.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10