Sútaž s mediskin
 
Zdravie   Relax

Čo najstrašnejšie sa vám snívalo? Napíšte nám a vyhrajte snár!

23.05.2013

Viete, čo znamená, keď v sne neviete nájsť okuliare alebo vás ťaží obezita, bolia pľuzgiere či hrozí operácia? Stačí nám napísať, aký najhrôzostrašnejší sen sa vám sníval a máte možnosť porozumieť reči snov.

Aký bol váš najhorší sen? Napíšte nám!

Aký bol váš najhorší sen? Napíšte nám!Autor: Ilustračná Profimedia.sk

Okuliare

Ak nosíte okuliare, zvlášť sen, v ktorom ich neviete nájsť, vyjadruje vašu úzkosť z toho, že sa neviete správne zorientovať. No v prípade, že okuliare nenosíte, a predsa sa vám o nich sníva, v určitej životnej situácii by ste potrebovali lepšie vidieť.

Pľuzgiere

Pozor, prebiehajúca zmena vo vašom živote je v počiatočnom štádiu bolestivá. Disponujete však dostatkom zdrojov, aby ste ju zvládli, a v konečnej fáze bude výsledkom zmeny obnova. Pľuzgier na odhalenej časti tela znamená, že vaše zranenie je viditeľné. Pľuzgier pod šatami svedčí o tom, že chcete zmenu radšej utajiť.

Operácia

Ak vám v sne niečo odstránili, rozmýšľajte, či ste nedávno niečo nestratili, alebo ste sa niečoho zámerne nezbavili.

Obezita

Interpretácia sna o tučnote sa bude odvíjať od vašej osobnej skúsenosti s telesným tukom a vášho osobného názoru na proporcie ľudského tela. Ak v sne priberáte, môže to svedčiť o nevedomej potrebe chrániť sa pred stresom alebo vonkajším svetom. Chudnutie predstavuje zbavovanie sa nechcených obranných mechanizmov, ale aj míňanie zdrojov. Nedostatku čoho sa tak bojíte, že sa vám o tom sníva?

 

Trápia vás občas nočné mory? Často sa vám sníva rovnaký sen? Chcete si pamätať, čo sa vám snívalo? Na Slovensku vychádza jedinečný sprievodca výkladu snov, ktorý vám pomôže odhaliť príčiny vašich snov a zároveň zistiť, čo znamenajú. Naučíte sa, ako si pamätať sny a ako ich objektívne vyhodnocovať. Slovník vysvetľuje viac ako tristo symbolov a obrazov vyskytujúcich sa v snoch.

 

 

SÚŤAŽ!

Ak sa chcete zapojiť do súťaže o 5 kusov novej knihy od Michaela Lennoxa REČ SNOV z vydavateľstva NOXI, stačí nám do konca mája 2013 napísať, aký najhrôzostrašnejší sen sa vám sníval. Píšte na adresu izdravie@7plus.sk. Nezabudnite uviesť heslo SNÁR a vašu poštovú adresu.

Autor: Zdravie

Ďalšie články z tejto sekcie

Sladké či slané? Dve rýchle chuťovky zaženú splín raz-dva

Sladké či slané? Dve rýchle chuťovky zaženú splín raz-dva

včera
Naša nálada je s jedlom úzko prepojená. Len si doprajte! A občas aj to sladké, ak si to vaše telo zažiada. Čítať viac
 
Tip na víkend: Uctite si slovenské tradície a rozhýbte kostičky

Tip na víkend: Uctite si slovenské tradície a rozhýbte kostičky

21.10.2016
Ešte nemáte plán na blížiaci sa víkend? Počas štvrtej októbrovej soboty sa uskutoční jedinečné podujatie. Ak milujete tradície a... Čítať viac
 
Usmejte sa, je tu novembrové Zdravie a s ním aj nová kniha

Usmejte sa, je tu novembrové Zdravie a s ním aj nová kniha

20.10.2016
Myslíte si, že proti chrípke je najlepšie dopovať sa céčkom so zinkom alebo že chrbát vás určite nebolí preto, lebo sa netešíte zo stretnutí... Čítať viac
 
Anketa o zdraví Slovákov má svojich výhercov. Gratulujeme!

Anketa o zdraví Slovákov má svojich výhercov. Gratulujeme!

19.10.2016
V termíne od 13. septembra ste sa na stránke iZdravie.sk mohli počas jedného mesiaca zapojiť do Ankety o zdraví Slovákov. Všetkým vám... Čítať viac
 
VIDEO: Terapia v liptovskej ZOO. Macko KUBKO je miláčik Slovenska 

VIDEO: Terapia v liptovskej ZOO. Macko KUBKO je miláčik Slovenska 

18.10.2016
Premýšľate nad výletom s deťmi alebo sa potrebujete úplne odreagovať od každodenných starostí? Tak si na najbližší víkend naplánujte... Čítať viac
 
 

wanda.sk