Zdravie   Relax

Čo najstrašnejšie sa vám snívalo? Napíšte nám a vyhrajte snár!

23.05.2013

Viete, čo znamená, keď v sne neviete nájsť okuliare alebo vás ťaží obezita, bolia pľuzgiere či hrozí operácia? Stačí nám napísať, aký najhrôzostrašnejší sen sa vám sníval a máte možnosť porozumieť reči snov.

Aký bol váš najhorší sen? Napíšte nám!

Aký bol váš najhorší sen? Napíšte nám!Autor: Ilustračná Profimedia.sk

Okuliare

Ak nosíte okuliare, zvlášť sen, v ktorom ich neviete nájsť, vyjadruje vašu úzkosť z toho, že sa neviete správne zorientovať. No v prípade, že okuliare nenosíte, a predsa sa vám o nich sníva, v určitej životnej situácii by ste potrebovali lepšie vidieť.

Pľuzgiere

Pozor, prebiehajúca zmena vo vašom živote je v počiatočnom štádiu bolestivá. Disponujete však dostatkom zdrojov, aby ste ju zvládli, a v konečnej fáze bude výsledkom zmeny obnova. Pľuzgier na odhalenej časti tela znamená, že vaše zranenie je viditeľné. Pľuzgier pod šatami svedčí o tom, že chcete zmenu radšej utajiť.

Operácia

Ak vám v sne niečo odstránili, rozmýšľajte, či ste nedávno niečo nestratili, alebo ste sa niečoho zámerne nezbavili.

Obezita

Interpretácia sna o tučnote sa bude odvíjať od vašej osobnej skúsenosti s telesným tukom a vášho osobného názoru na proporcie ľudského tela. Ak v sne priberáte, môže to svedčiť o nevedomej potrebe chrániť sa pred stresom alebo vonkajším svetom. Chudnutie predstavuje zbavovanie sa nechcených obranných mechanizmov, ale aj míňanie zdrojov. Nedostatku čoho sa tak bojíte, že sa vám o tom sníva?

 

Trápia vás občas nočné mory? Často sa vám sníva rovnaký sen? Chcete si pamätať, čo sa vám snívalo? Na Slovensku vychádza jedinečný sprievodca výkladu snov, ktorý vám pomôže odhaliť príčiny vašich snov a zároveň zistiť, čo znamenajú. Naučíte sa, ako si pamätať sny a ako ich objektívne vyhodnocovať. Slovník vysvetľuje viac ako tristo symbolov a obrazov vyskytujúcich sa v snoch.

 

 

SÚŤAŽ!

Ak sa chcete zapojiť do súťaže o 5 kusov novej knihy od Michaela Lennoxa REČ SNOV z vydavateľstva NOXI, stačí nám do konca mája 2013 napísať, aký najhrôzostrašnejší sen sa vám sníval. Píšte na adresu izdravie@7plus.sk. Nezabudnite uviesť heslo SNÁR a vašu poštovú adresu.

Autor: Zdravie

Ďalšie články z tejto sekcie

Tip na víkend: Milovníci zdravia, jedla, hôr a relaxu tu nesmiete chýbať!

Tip na víkend: Milovníci zdravia, jedla, hôr a relaxu tu nesmiete chýbať!

dnes
Blížiaci sa víkend láka na Festival zdravia, prírody a regenerácie. Čaká na vás aj ľadová krása s koncertom na Hrebienku. Čítať viac
 
FOTO: Uvoľňujúce cviky do kancelárie. Proti závratom a stresu

FOTO: Uvoľňujúce cviky do kancelárie. Proti závratom a stresu

07.12.2016
Máte toho na krku veľa? Po každých dvoch hodinách práce s počítačom si dajte 15-minútovú prestávku. Čítať viac
 
Proti aftám vhodnou pastou. Vyhrali ste balíček pre zdravie ústnej dutiny?

Proti aftám vhodnou pastou. Vyhrali ste balíček pre zdravie ústnej dutiny?

05.12.2016
Zapálené a hnisavé afty bolia. Objaviť sa môžu pri strese, oslabenej imunite, ale aj pri mechanickom poškodení sliznice v ústach.... Čítať viac
 
FOTO: Austrália sa hýbe. Objavte krajinu osobných trénerov a kávičkárov

FOTO: Austrália sa hýbe. Objavte krajinu osobných trénerov a kávičkárov

04.12.2016
Kto nepláva, ten akoby tu ani nežil. Zahrať ragby si obyvatelia Sydney odbehnú aj počas obednej prestávky. Čítať viac
 
RECEPTY: Je vám zima? Zaviňte sa do deky a zahryznite do závinu

RECEPTY: Je vám zima? Zaviňte sa do deky a zahryznite do závinu

03.12.2016
Na slano, na sladko, narýchlo? Na záviny sa namotáte. Upiekla ich pre vás finalistka Masterchef Michaela Králiková. Čítať viac
 
 

wanda.sk