Sútaž s mediskin
 
Zdravie   Relax

Čo najstrašnejšie sa vám snívalo? Napíšte nám a vyhrajte snár!

23.05.2013

Viete, čo znamená, keď v sne neviete nájsť okuliare alebo vás ťaží obezita, bolia pľuzgiere či hrozí operácia? Stačí nám napísať, aký najhrôzostrašnejší sen sa vám sníval a máte možnosť porozumieť reči snov.

Aký bol váš najhorší sen? Napíšte nám!

Aký bol váš najhorší sen? Napíšte nám!Autor: Ilustračná Profimedia.sk

Okuliare

Ak nosíte okuliare, zvlášť sen, v ktorom ich neviete nájsť, vyjadruje vašu úzkosť z toho, že sa neviete správne zorientovať. No v prípade, že okuliare nenosíte, a predsa sa vám o nich sníva, v určitej životnej situácii by ste potrebovali lepšie vidieť.

Pľuzgiere

Pozor, prebiehajúca zmena vo vašom živote je v počiatočnom štádiu bolestivá. Disponujete však dostatkom zdrojov, aby ste ju zvládli, a v konečnej fáze bude výsledkom zmeny obnova. Pľuzgier na odhalenej časti tela znamená, že vaše zranenie je viditeľné. Pľuzgier pod šatami svedčí o tom, že chcete zmenu radšej utajiť.

Operácia

Ak vám v sne niečo odstránili, rozmýšľajte, či ste nedávno niečo nestratili, alebo ste sa niečoho zámerne nezbavili.

Obezita

Interpretácia sna o tučnote sa bude odvíjať od vašej osobnej skúsenosti s telesným tukom a vášho osobného názoru na proporcie ľudského tela. Ak v sne priberáte, môže to svedčiť o nevedomej potrebe chrániť sa pred stresom alebo vonkajším svetom. Chudnutie predstavuje zbavovanie sa nechcených obranných mechanizmov, ale aj míňanie zdrojov. Nedostatku čoho sa tak bojíte, že sa vám o tom sníva?

 

Trápia vás občas nočné mory? Často sa vám sníva rovnaký sen? Chcete si pamätať, čo sa vám snívalo? Na Slovensku vychádza jedinečný sprievodca výkladu snov, ktorý vám pomôže odhaliť príčiny vašich snov a zároveň zistiť, čo znamenajú. Naučíte sa, ako si pamätať sny a ako ich objektívne vyhodnocovať. Slovník vysvetľuje viac ako tristo symbolov a obrazov vyskytujúcich sa v snoch.

 

 

SÚŤAŽ!

Ak sa chcete zapojiť do súťaže o 5 kusov novej knihy od Michaela Lennoxa REČ SNOV z vydavateľstva NOXI, stačí nám do konca mája 2013 napísať, aký najhrôzostrašnejší sen sa vám sníval. Píšte na adresu izdravie@7plus.sk. Nezabudnite uviesť heslo SNÁR a vašu poštovú adresu.

Autor: Zdravie

Ďalšie články z tejto sekcie

FOTO: Halloween na tanieri. Týchto 6 fit RECEPTOV pobaví vašu návštevu!

FOTO: Halloween na tanieri. Týchto 6 fit RECEPTOV pobaví vašu návštevu!

včera
Chystáte doma halloweensku párty? Alebo posedenie s priateľmi? Zabudnite na nudu. Naservírujte im zdravé a vtipné dobroty. Čítať viac
 
Obstojíte? 10 otázok zdravia, v ktorých by ste mali mať jasno

Obstojíte? 10 otázok zdravia, v ktorých by ste mali mať jasno

25.10.2016
Hádam neexistuje činnosť, s ktorou by médiá nespájali hrozbu rakoviny. Raňajkovať je zlé, BMI vás klame a ak nejete BIO, máte z tela hotové... Čítať viac
 
Ako neochorieť v spánku: Ste si istí, že nerobíte tieto chyby?

Ako neochorieť v spánku: Ste si istí, že nerobíte tieto chyby?

24.10.2016
Vykurovacia sezóna už začala. Kým cez deň sa vieme dobre obliecť, aby nám bolo príjemne, v spálni to bude chcieť pár úprav, nech sa vyspíme... Čítať viac
 
Zdravie z kvetináča: Vypestujte si plody proti chrípke a ušetrite

Zdravie z kvetináča: Vypestujte si plody proti chrípke a ušetrite

23.10.2016
Pijete zázvor proti chrípke a nepestujete ho v kvetináči? Čítať viac
 
Sladké či slané? Dve rýchle chuťovky zaženú splín raz-dva

Sladké či slané? Dve rýchle chuťovky zaženú splín raz-dva

22.10.2016
Naša nálada je s jedlom úzko prepojená. Len si doprajte! A občas aj to sladké, ak si to vaše telo zažiada. Čítať viac
 
 

wanda.sk