Zdravie   Relax

Čo najstrašnejšie sa vám snívalo? Napíšte nám a vyhrajte snár!

23.05.2013

Viete, čo znamená, keď v sne neviete nájsť okuliare alebo vás ťaží obezita, bolia pľuzgiere či hrozí operácia? Stačí nám napísať, aký najhrôzostrašnejší sen sa vám sníval a máte možnosť porozumieť reči snov.

Aký bol váš najhorší sen? Napíšte nám!

Aký bol váš najhorší sen? Napíšte nám!Autor: Ilustračná Profimedia.sk

Okuliare

Ak nosíte okuliare, zvlášť sen, v ktorom ich neviete nájsť, vyjadruje vašu úzkosť z toho, že sa neviete správne zorientovať. No v prípade, že okuliare nenosíte, a predsa sa vám o nich sníva, v určitej životnej situácii by ste potrebovali lepšie vidieť.

Pľuzgiere

Pozor, prebiehajúca zmena vo vašom živote je v počiatočnom štádiu bolestivá. Disponujete však dostatkom zdrojov, aby ste ju zvládli, a v konečnej fáze bude výsledkom zmeny obnova. Pľuzgier na odhalenej časti tela znamená, že vaše zranenie je viditeľné. Pľuzgier pod šatami svedčí o tom, že chcete zmenu radšej utajiť.

Operácia

Ak vám v sne niečo odstránili, rozmýšľajte, či ste nedávno niečo nestratili, alebo ste sa niečoho zámerne nezbavili.

Obezita

Interpretácia sna o tučnote sa bude odvíjať od vašej osobnej skúsenosti s telesným tukom a vášho osobného názoru na proporcie ľudského tela. Ak v sne priberáte, môže to svedčiť o nevedomej potrebe chrániť sa pred stresom alebo vonkajším svetom. Chudnutie predstavuje zbavovanie sa nechcených obranných mechanizmov, ale aj míňanie zdrojov. Nedostatku čoho sa tak bojíte, že sa vám o tom sníva?

 

Trápia vás občas nočné mory? Často sa vám sníva rovnaký sen? Chcete si pamätať, čo sa vám snívalo? Na Slovensku vychádza jedinečný sprievodca výkladu snov, ktorý vám pomôže odhaliť príčiny vašich snov a zároveň zistiť, čo znamenajú. Naučíte sa, ako si pamätať sny a ako ich objektívne vyhodnocovať. Slovník vysvetľuje viac ako tristo symbolov a obrazov vyskytujúcich sa v snoch.

 

 

SÚŤAŽ!

Ak sa chcete zapojiť do súťaže o 5 kusov novej knihy od Michaela Lennoxa REČ SNOV z vydavateľstva NOXI, stačí nám do konca mája 2013 napísať, aký najhrôzostrašnejší sen sa vám sníval. Píšte na adresu izdravie@7plus.sk. Nezabudnite uviesť heslo SNÁR a vašu poštovú adresu.

Autor: Zdravie

Ďalšie články z tejto sekcie

FOTO: Ako tínedžerka trpela depresiami, pomohol jej zaujímavý koníček

FOTO: Ako tínedžerka trpela depresiami, pomohol jej zaujímavý koníček

včera
Mladá Holanďanka si nikdy nepomyslela, akú zmenu so sebou prinesie nové hobby. Dnes je konečne šťastná. Čítať viac
 
FOTOcviky: Trénerka radí, ako uvoľniť bolesť krížov a svalové napätie

FOTOcviky: Trénerka radí, ako uvoľniť bolesť krížov a svalové napätie

15.01.2017
Účinnou prevenciou bolestí v krížovej oblasti je pohyb, prízvukuje trénerka Eleonóra Kováčiková. Čítať viac
 
Ulovte si zdravšie srdce. Ako pripraviť lososa ľahko, rýchlo a 3 x inak

Ulovte si zdravšie srdce. Ako pripraviť lososa ľahko, rýchlo a 3 x inak

14.01.2017
Do kvalitného mäsa lososa sa naozaj oplatí zainvestovať. Jeho konzumácia už raz týždenne znižuje riziko ochorení srdca. Okrem toho,... Čítať viac
 
Toto musíte vedieť! 187 odpovedí na najpálčivejšie otázky o detoxe

Toto musíte vedieť! 187 odpovedí na najpálčivejšie otázky o detoxe

13.01.2017
Kto by si nechcel posilniť imunitu, odľahčiť trávenie, zbaviť sa nafukovania, únavy, vyrážok, kvasiniek či nepríjemného dychu?... Čítať viac
 
Riško stratil svoju životnú lásku. Nová ho na úvod vyfackala

Riško stratil svoju životnú lásku. Nová ho na úvod vyfackala

12.01.2017
Milujete kráľa Juliena z Madagaskaru? Zamilujete si i lemura Riška s bratislavskej ZOO. Smrť partnerky a potomka oplakal celkom ako... Čítať viac
 
 

wanda.sk