predplatne
 

Chystáte sa cez víkend randiť? S týmito znameniami zažijete najviac zábavy

13.09.2019

Poznáte to, stretnete človeka a o pár minút sa spolu rozprávate ako keby ste sa poznali večnosť. A keď vás dokáže rozosmiať, hneď sa cítite ešte lepšie.

S humorom ide všetko ľahšie, aj randenie.

S humorom ide všetko ľahšie, aj randenie.Autor: Shutterstock

Prvé rande býva často ostýchavé. Sú však ľudia, ktorí aj trápne mlčanie vedia zmeniť na zábavu vtipnou poznámkou. Ľady sa prelomia a pekný večer môže začať. Nemecký portál www.freundin.de si posvietil na znamenia horoskopu, s ktorými sa budete aj na prvom rande cítiť príjemne a určite sa zabavíte. S kým idete randiť dnes večer vy?

Vodnár

Nestará sa o to, čo si o ňom myslí okolie, práve preto býva pri randení úplne uvoľnený. Je otvorený pre každý nápad a pustí sa s vervou do toho, čo mu život ponúka. Vďaka tomu je veľmi príjemným spoločníkom. S Vodnárom nikdy nebude nuda, pretože vždy navrhne niečo, pri čom sa spoločne zabavíte. Drobným mínusom je, že potrebuje dlhší čas na to, aby si niekym vytvoril záväzný vzťah. Má však na to naozaj dobré dôvody, chce si byť svojou voľbou naozaj istý.

TEST: Ako sa držíte za ruky? Čo prezradí spojenie dlaní o vašom vzťahu?

Ryby

Vždy sa usilujú o harmóniu a o dramatické výstupy nemajú záujem ani v milostnom živote. Navyše nikdy svojmu spoločníkovi nedávajú dôvod na to, aby sa situácia kriticky zvrtla. Ryby sú prirodzene lojálne a spoľahlivé bez toho, aby za to očakávali protislužbu. Keď idete randiť s týmto znamením, nemusíte mať trému, budete sa navzájom poznávať uvoľneným spôsobom a vľúdnym humorom.

Váhy

Sú to rodení diplomati. Okrem toho sú známi svojimi vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami, a to je na rande výhodou. Vzhľadom k jej vyrovnanej povahe majú na srdci vždy jednu vec, aby sa na stretnutí cítili príjemne obidve strany. Na stretnutie s nimi určite tak rýchlo nezabudnete. Aj keď by náhodou prišlo po čase k miernej roztržke, Váhy urobia všetko preto, aby sa vzťahy čo najskôr urovnali.

VIDEO: Vyspite sa do krásy! Ak ležíte takto, spravia sa vám vrásky

Strelec

Miluje dobrodružstvo a všetko, čo dobrodružstvom zaváňa, vrátane randenia. Zábava, príjemná dávka vzrušenia, pestrosť, chvíle pohody, na to všetko sa môžete tešiť, pokiaľ idete randiť so Strelcom. Čo je na tomto znamení ešte veľmi pozitívne je, že vždy povie na rovinu ako sa cíti. Z hľadiska vzájomného poznávania je to výhoda, vždy budete presne vedieť, na čom ste. 

Čítajte aj:

Autor: Katarína Posluchová
Fotogaléria
FocusMedia

Video

Ďalšie články z tejto sekcie

Stuhnutý krk? Pozor, aby ste neskončili s náhlou mozgovou príhodou

Stuhnutý krk? Pozor, aby ste neskončili s náhlou mozgovou príhodou

včera
Naprávanie boľavej chrbtice zverte len do rúk skutočného odborníka, rehabilitačného lekára, fyziatra, ortopéda, fyzioterapeuta.... Čítať viac
 
Známa ako tichý zabijak. Týchto 9 príznakov rakoviny pľúc nepodceňujte

Známa ako tichý zabijak. Týchto 9 príznakov rakoviny pľúc nepodceňujte

včera
Nikdy ste nefajčili, a tak si myslíte, že ste voči rakovine pľúc imúnni? Nie je to úplne tak, 5% až 15% ľudí, u ktorých bola diagnostikovaná... Čítať viac
 
Z nudnej povinnosti štýlový rituál

Z nudnej povinnosti štýlový rituál

včera
Žiarivo biely úsmev je po celom svete symbolom zdravia a krásy. Čítať viac
 
Chris Powell bol kedysi bezdomovcom. Ako sa z neho stal mág na chudnutie?

Chris Powell bol kedysi bezdomovcom. Ako sa z neho stal mág na chudnutie?

13.10.2019
Chris Powell (41), americký kondičný tréner a špecialista na premenu nešťastných obéznych ľudí na šťastných a štíhlych, opäť pomáha... Čítať viac
 
9 dôležitých signálov, že nepijete dostatok vody a smäd to nie je!

9 dôležitých signálov, že nepijete dostatok vody a smäd to nie je!

11.10.2019
Ak máte niektorý z nich, ihneď sa choďte napiť. Príznaky netreba prehliadať, dehydratácia sa môže prejaviť kdekoľvek na tele. Čítať viac
 
 

wanda.sk

Chystáte sa cez víkend randiť? S týmito znameniami zažijete najviac zábavy
Katarína Posluchová