FOTO Alexandra (†27), ktorú mal zabiť snúbenec policajt: V týchto šatách sa chcela vydávať!

04. októbra 2016, 10:50
Tip redakcii

Od toho, aby si obliekla vysnívané svadobné šaty vo svoj veľký deň ju delilo iba pár hodín! Žiaľ, osud rozhodol inak a Alexandra († 27) zo Spišskej Novej Vsi zomrela podľa polície rukou Marka (27), ktorý si ju mal v sobotu 1. októbra zobrať za manželku.

Alexandra († 27) a jej snúbenec Marek (27).

Alexandra († 27) a jej snúbenec Marek (27).

Autor: facebook

Zamilovaná dvojica už mala v piatok 30. septembra na svadbu všetko nachystané, riešili spolu iba posledné detaily. Zrazu však však prišiel nepochopiteľný zlom.

Podľa nášho zdroja sa policajt Marek s nastávajúcou právničkou Alexandrou pohádali. Vraj sa jej, že ju podviedol. "Ona preto chcela zrušiť svadbu,” dozvedáme sa.

Svadobčania nič netušili

V afekte ju mal bodnúť trikrát do chrbta, jej telo zabaliť do plachty, podpáliť a zakopať neďaleko priehrady v Levočských vrchoch. Potom sa vybral ohlásiť jej nezvestnosť. No kolegom na policajnej stanici sa zdal podozrivý. "Kríval a vyhováral sa na to, že pri vystupovaní z auta zle stúpil," dozvedeli sme sa. Policajtom však nedalo a začali ho preverovať. Napokon sa Marek k skutku priznal a označil aj miesto, kde svoju milú zakopal. Prípad vyšetruje inšpekcia ministerstva vnútra, keďže ide o policajta. Hrozí mu 20-ročný trest a o jeho väzbe sa má rozhodnúť už dnes.

Chýr sa okamžite rozšíril medzi obyvateľov Spišskej Novej Vsi. Tí, ktorí poznali Marka bližšie však na neho nedajú dopustiť. V šoku sú stále aj svadobčania, ktorí o zrušenej veselici nevedeli a nevestu vyčkávali pred spišskonovoveskou radnicou, kde mala byť obrad.


Alexandra († 27) na skúške svadobných šiat.
Zdroj: facebook

Bola si po šaty

Alexandra si iba pár hodín pred smrťou vyzdvihla aj svoje svadobné šaty, ktoré jej šili v jednom známom svadobnom štúdiu. "Chodievala na skúšky aj so svojou mamou. Raz priniesli aj nákup do nového bytu - misky, úprimne som sa radovala s nimi,” opísala nám krajčírka, ktorá jej šila slávnostnú róbu. Alexandra bola so šatami spokojná a o svoje pocity sa podelila aj na sociálnej sieti: “Vidieť na sebe prvýkrát svadobné šaty, dať na prvý dojem a hneď sa do nich zamilovať, zrazu sa cítiť ako princezná, jednoducho pocit na nezaplatenie a už teraz sa na to všetko teším.”

Zaobstarané mala aj svadobné auto. Jej otca Petra sme zastihli práve vo chvíli, keď ho išiel vrátiť späť do požičovne. “Je to veľmi ťažké. Chodím po výsluchoch... Nedá sa mi o tom rozprávať,” povedal nám so smutným hlasom otec nebohej mladej ženy.

 
Autor: Ingrid Timková 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
FOTO Alexandra (†27), ktorú mal zabiť snúbenec policajt: V týchto šatách sa chcela vydávať!
Ingrid Timková