Spoveď otca policajta obvineného z vraždy Alexandry († 27): Prehovoril o synovej mŕtvej snúbenici!

04. októbra 2016, 06:00
Tip redakcii

Mala sa tešiť z prvých dní ako vydatá pani a namiesto toho leží v márnici a jej snúbenec sedí za mrežami! Alexandru († 27) zo Spišskej Novej Vsi už prijali najbližší jej priateľa dávnejšie do rodiny, lebo sa im veľmi páčila. Preto si Markov otec nevedel vysvetliť, čo viedlo jeho syna k tomu, aby ju podľa polície zavraždil pár hodín pred svadbou.

Alexandra († 27) a Marek sa vraj pred tragédiou pohádali.

Alexandra († 27) a Marek sa vraj pred tragédiou pohádali.

Autor: facebook

Saška sa s Markom sa zoznámila ešte na základnej škole. Považovala ho za najlepšieho muža na svete. Cítila sa milovaná, jej vyvolený je lásku prejavoval kvetinami či rôznymi vyznaniami.

Začalo sa to hádkou

Pred rokom jej daroval medovníkove srdce s nápisom: “Ak si mám vybrať znova, vyberiem si teba.” Preto so svadbou celá rodina počítala ako so samozrejmosťou, bolo iba otázkou času, keď prídu mladí s konkrétnym termínom. Ten si nakoniec aj vybrali - ich šťastným dňom mala byť sobota 1. októbra.

V piatok pred svadbou už mali všetko nachystané, zaľúbená dvojica riešila už len detaily. Potrebovali ešte naukladať koláče do krabičiek. No dvojica sa pohádala.


Alexandra  († 27) a Marek mali mať uplynulú sobotu svadbu.
Zdroj: facebook

Kolegovia mu neuverili

"Policajt Marek v afekte Alexandru bodol trikrát do chrbta. Jej telo v panike zabalil do plachty, podpálil a telo zakopal neďaleko priehrady v Levočských vrchoch. Krátko po tom išiel nahlásiť jej nezvestnosť," dozvedeli sme sa.

Marek sa však kolegom zdal podozrivý. "Kríval, ale vyhováral sa na to, že pri vystupovaní z auta zle stúpil. Policajtom to však nedalo a začali ho preverovať. Napokon sa k skutku priznal a označil aj miesto, kde svoju milú zakopal," tvrdí náš zdroj. Na mieste, ktoré označil aj telo našli, dokonca aj nôž. Prípad vyšetruje inšpekcia ministerstva vnútra, keďže ide o policajta. Markovi, ktorého už obvinili z vraždy, hrozí 20-ročný trest.

Otec je ťažko chorý

Z toho, čo sa stalo je v šoku aj mladíkov ťažko chorý otec Milan. "Je mi to veľmi ľúto. Chlapčisko dobráčisko, ani muche by neublížil. Neviem, čo si mám o tom myslieť,” povedal nám.

Iba kvôli svadbe Milana pustili z košického srdcovocievneho ústavu. Nešťastného otca totiž čaká vo štvrtok náročná operácia srdca, ale on sa musí teraz vyrovnávať s oveľa horšou záťažou. “Vôbec nič nechápem. Viem iba to, že mladí mali v piatok odniesť tortu a večer roznášať zákusky. Syn poslal Sašku domov, dal jej kľúče i papiere od ich auta a šiel tiež domov. Viac neviem,” opisoval nám Milan. V sobotu ráno mu vraj oznámili, že svadba sa nekoná, lebo Saška je nezvestná. Pravdu o tragédii sa dozvedel až v nedeľu ráno.

Boli ako rodina

Na svoju nevestičku spomína iba v dobrom. "Dobré, zlaté dievčatko. Ona bola u nás ako doma a aj syn u nich. Už dlhšie sme sme boli ako členovia rodiny a sobáš to mal iba zoficiálniť," dodal smutne.

Viac sa dočítate dnes v denníku Plus JEDEN DEŇ.

Čo bolo príčinou hádky medzi snúbencami sa dozviete na www.pluska.sk o 12. hodine.

 
Autor: Ingrid Timková 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Spoveď otca policajta obvineného z vraždy Alexandry († 27): Prehovoril o synovej mŕtvej snúbenici!
Ingrid Timková